2737
2734
عنوان

یک روز تاخیر داشتم لطفا بیایید

116 بازدید | 12 پست

ماه قبل خیلی پریودم اذیت کرد همیشه۲.۳روز جلو مینداختم ولی ماه قبل شروع نمیشد خونریزیم چندبار زعفرون وآویشن دم کردم خوردم تااینکه به زور شروع شد البته بماند که چندروز اول فقط کمی لکه بینی داشتم و کل دوره ام ۱۰.۱۱ روزی طول کشید

حالا این ماهم امروز موعدم بوده ترشحم سفیده انگار نه انگار

چکارکنم خسته شدم؟

خدایا ازت دوتا درخواست دارم اولیش اینکه خانواده ی عزیزمو برام سالم حفظ کنی دومیش اینکه زودتر به جمعمون یه گل پسرم اضافه کنی      
باردار نیستی؟

از این سوال وحشت دارم

نه انشاالله که نیستم

خدایا ازت دوتا درخواست دارم اولیش اینکه خانواده ی عزیزمو برام سالم حفظ کنی دومیش اینکه زودتر به جمعمون یه گل پسرم اضافه کنی      
نکنه بارداری با زعفرون‌اویشن افتادی‌ب‌لک‌ماه‌پیش.الانم‌ک‌میگیطبق اون‌تاریخ‌دیر شده؟؟؟؟

اون ماه بعد از لکه بینی خونریزی هم داشتم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله نباشی‌ولی اول یه تست بده‌دو سه روز‌دیگ‌‌بعد اگ‌نشدی‌برو دکتر ازمایش‌بده‌شاید‌مشکل‌چیز دیگ‌با ...

نمیدونم چرا اینجوری شدم 

2728
بخاطراب وهوام هست یاعفونت

علایم عفونتو میدونی ؟

نمیدونم چرا اینجوری شدم 

تو ک گل پسر میخوایی .ایشالله هدا هرچی خیره واست پیش بیاره عزیزم‌استرس هم عقب میندازه.بیخیال باشه 2.3 روز ببین چطور میشه

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
من‌احتمال میدم کیست باشه اخه خودم تو این شزایط بودم‌کیست بود ک‌ اینحوری بودم با بوی غذا حالت تهوع می ...

من اصلا علایم دیگه ای ندارم قبلا هم نداشتم فقط روز اول کمی خون می اومد از فرداش شروع میشد وشدت میگرفت از بعد زایمانم اینجوری شدم نمیدونم چون قرص اورژانسی پارسال استفاده کردم باعث شد دیگه مثل قبل نباشه

تو ک گل پسر میخوایی .ایشالله هدا هرچی خیره واست پیش بیاره عزیزم‌استرس هم عقب میندازه.بیخیال باشه 2.3 ...

آخه الان شرایطشو ندارم شوهرمم اصلا راضی نیست

خداکنه زودتر بیاد

2738
خوب اره بعد زایمان بعد سقط بدن‌حالتاش عوض‌میشه ب خاطر اونم امکان‌داره باشه ولی واسه راحت شدن‌خیالت ی ...

ممنونم عزیزم آره واقعا اگه این بارم پریود بشم باید برم یه معاینه کامل انجام بدم

نزدیک به دوره ام که میشه میگم بازم استرس شروع شد

تو استرس نگیر من‌خودم‌ی وقتایی میدرنم‌خبری نیستشا ولی استرس بیخودی‌میگیرم‌‌یه هفته میندازم‌عقب باعثش ...

دقیقا مثل من

میدونم اقدام نکردیم ولی چون شروع نمیشه میگم نکنه حامله ام

از بس تو نی نی سایت خوندم خانما با مایع زلال باردار شدن استرس میگیرم

فدات بشم.انشالله‌چیزی‌نیست منم‌شرایطم‌مثل خودته الان‌یه‌هفتس دد پریودی‌دارم‌میکشم پا درد ولی دارم ول ...

آخی درکت میکنم

شماهم استرس داری؟تست هم دادی؟

دقیقا همش از ذهنمون‌میاد .بیخیال باش اسنرس نگیر بدنت هم اروم‌بشه.انشالله هرچی میخوای خدا ب وقتش برات ...

ممنونم گلم همچنین شما😘😘😘😘😘

ممنونم گلم همچنین شما😘😘😘😘😘

😘😘😘

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚