2737
2734

تا کوچیکترین مسئله پیش میاد قهر میکنه .... شب خونه خواهرش دعوت بوبیم امروز غروب گفت بریم بیرون  گفتم دیر شده برای بیرون رفتن قهر کرد .... از اون وقتم یک کلمه با من حرف نزد الانم پشت کرد ب من گرفت خوابیدـ...عقدیم ... خسته شدم از این وضعیت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تنها چیزی که تحملشو ندارم رفتار کودکانه ست ادم همسر میگیره شریک و همدم اش باشه نه اینکه مثل بچه ازش مراقبت کنه

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.

هی نرو نازشو بکش یه بار تو خالت خوب بودنتون باهاش جدی و قاطع حرف بزن بگو ک این رفتارش خیلی بچگانه اس و کاره بچه هاس نه یه مرد متاهل و اگه نمیتونی مسئیولیت یه زندگی رو قبول کنه واسه چی زن گرفته ک بخواد این ادا هارو در بیاره

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️

منم گفتم بریم بیرون رفتیم بعد که منو اورد رسوند مامانم گفت بگو بیاد بالا ساندویچ گرفتیم من گفتم گف نمیام رف قهر کرد شب پیام دادم میگه خوبه کارتو کردی اومدی درصورتی که من زود پیام دادم قهر کرد گشو قطع کرد 

2738

همسرم منم همینطوری بود اگه غذا سردبود قهرمیکرد اگه میگفتم لامپ خاموش کن قهرمیکرداب میخواست نمی یاوردم قهرمیکرد منم مثل احمقامیرفتم منت کشی دیگه یه مدت نرفتم واسه اشتی هرکار میکرد ماتم نمیگرفتم خودش گفت چرانمیای بگی بیااشتی کنیم منم گفتم خب عادی شده برام قهر کردنت.کلا مرد جماعت باید بی محل کنی تا قدرتو بدونن کم کم ادم شد میدونه قهرکنه من نمیام منت کشی

اغااااا منظورم از بنگ(بنگ بنگ تفنگه) اهل دلا اشتباه نگیرید😁 یاشایدم بگیرید🤭🍀🍀🍀🍀🍃🍃🍃