2737
2734

خعلی حالم بده واقعا این ۳ روز غصه خوردم 

۲۲ سالمه امشب دیدم یک تار موم سفید شده پدرم و مادرم ۴۷ سالشونه هنوز موهاشون مشکیه پس ارثی نیست 😭😭😭😭

واقعا زجر میکشم از دست شوهرم 

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  

چرا مجردي

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هیچی نه قهریم نه چیزی منو گذاشت و با رفقاش رفت 

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  
2738
بخاطر سه روز مسافرت رفتنش موهات سفید شده؟! 

اره 😭😭😭 کلا زیاد اذیت میشم

عزیزم  من از جمعه دارم زجر میکشم شوهرم برام پاپوش ساخته بود جلو مامان بابام من خونه مامانم بودم اما رفت رفتم خونه خودم دو روز بعد اومد خونه تازه فهمیدم رفته بوده همدان تنها با دوستش 😔😔😔یه دختر سه ساله هم دارم من۲۷ سالم بود از حرص دوستم چروک افتاده

هیچ وقت با کسی که رژیم داره وارد رابطه نشو کسی که تونسته از نون خامه ای و ماکارونی بگذره یه روزی هم از تو میگذره😋😋

شوهر منم دیروز رفت ولی موهام سفید نشدن 😐

والا  برادرشوهرم ۱۳ سالشه موهاش سفیدن تو واسه یک تار موی سفید انقدر ناراحتی ؟ 

منم دارم. 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2706