2733
2734

شهرری- ایرنا- بزرگترین سفره حضرت رقیه (س) پنجشنبه شب همزمان با سالروز شهادت دختر سه ساله حضرت اباعبدالله بعد از نماز مغرب و عشاء در حرم عبدالعظیم حسنی (ع) برپا شد.

به گزارش ایرنا، مراسم سوگواری شهادت حضرت رقیه (س) همراه با برپایی بزرگترین سفره با همکاری مجمع جهانی خادمین حضرت رقیه بنت الحسین(ع) در آستان مقدّس حضرت عبدالعظیم برگزار شد.
این مراسم در مصلای بزرگ ری با سخنرانی حجت‌الاسلام مصطفی کرمی و مرثیه سرائی حاج رضا بخشیان و قرائت دعای کمیل آقای امیرحسین محمودیان برگزار شد.
در این آیین حضور دختران ۳ تا ۷ سال چشمگیر بود.
حضرت رقیه (س) دختر امام حسین (ع) در واقعه عاشورا سه سال سن داشتند که بعد از شهادت پدر و یارانش در عصر عاشورا، به همراه دیگر زنان بنی‌هاشم توسط سپاه یزید به اسیری رفتند و در خرابه‌های شام به شهادت رسیدند.

https://www.irna.ir/news/83502158/بزرگترین-سفره-حضرت-رقیه-س-در-حرم-عبدالعظیم-ع-بر-پا-شد

اوو ۸۹😕

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سال 89

من 98

😶

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .

انگار بهم تلنگر زدن😢

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
2738

من خیلی وقته به حضرت بقیه متوسل نشدم ولی امشب از ته دلم میخوام یه نگاهی بهم بندازه سه ماهه زندگیم شده جهنم کاش یه فرجی بشه به هر کدوم از ائمه التماس کردم هنوز جواب نگرفتم کاش حضرت رقیه یه فرجی کنه مشکلات همه بخصوص جوونا حل بشه مشکل منم حل بشه ان شاءالله