2737
2739
عنوان

با شوهرم قهرم نميتونم اشتى كنم

192 بازدید | 22 پست

بچه ها دوهفته س با شوهرم قهرم هركار ميكنم نميتونم ببخشمش شما راهكار بدين از اين حالت دربيام ببخشمم اشتى كنم خدا بهتون عوض بده اخه باعث و بانى خير ميشين

لا حول ولا قوة الا بالله العلى العظیم" خداى عزوجل به خاطر آن هفتاد نوع بلا را از انسان دور مى‌گرداند 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خيلى الكى من شب بهش گفتم گرسنمه يه چيزى بخر اومد تا نحريده منم گشنه بچه هم شير ميدم هيچى ديكه زد و كاسه و كوزه رو شكوند و هر چى دلش خواس گفتو رفت خوابيد

لا حول ولا قوة الا بالله العلى العظیم" خداى عزوجل به خاطر آن هفتاد نوع بلا را از انسان دور مى‌گرداند 
بگو سر چی؟کدوم مقصرید؟

ب نظر من اون مقصره چون روم دست بلند كرد بچمم ترسوند شيرمم عصبى شد

خوبه میتونی تحمل کنی من الان از دیروز باهاش قهرم دارم دق میکنم همش میگم برم منت کشی ولی یاد کارش میوفتم میگم بزار اول خودش بیاد ولی باز فکر کنم خودم پیش قدم بشم ۰😔😔😔😩😩😩

شوهرت چطوری قهرو تحمل کرده؟ما اصلا نمیتونیم قهر باشیم همسرم قاطی میکنه از قهر بدش میاد من ازون بتر

مَن حَتی اَگه قَلبَم مِنَت تَپیدَن سَرَم بِزاره دَرِش میارَعم😕
2740
وای چطور طاقتت میگیره قهرباشی حرف نزنی. 

وقتى باهات بد رفتار كنه بعدشم از دلت درنياره طاقتشم خودبخود مياد بخدا دوهفتس هم قهرم هم بيرون نرفتم فك كن خيلى ناراحتم

ب نظر من اون مقصره چون روم دست بلند كرد بچمم ترسوند شيرمم عصبى شد

بعله مقصر اونه باید خودش پا جلو بزاره بچتو بهش نده روزگارشو سیا کن من اگه شوهرم روم دست بلند کنه پدرشو در میارم یبار اینکارو کرد همچین حالشوو گرفتم از ترسش الان ۹ ماهه هیچ دعوا یا قهری نداشتیم میترسه یچیز بگه باز غوغا شه😕😕

شوهرت چطوری قهرو تحمل کرده؟ما اصلا نمیتونیم قهر باشیم همسرم قاطی میکنه از قهر بدش میاد من ازون بتر

خوب تونستيم ديگه اصلا خونه نمياد فقط شب اينجورى تحمل ميكنه

بعله مقصر اونه باید خودش پا جلو بزاره بچتو بهش نده روزگارشو سیا کن من اگه شوهرم روم دست بلند کنه پدر ...

چيكار كردى من خيلى بدبختم اينجور موقعها گنگ ميشم فقط گريه ميكنم 

وقتى باهات بد رفتار كنه بعدشم از دلت درنياره طاقتشم خودبخود مياد بخدا دوهفتس هم قهرم هم بيرون نرفتم ...

الهی بمیرم برات خواهرواقعا حیف بعضی خانوما گیره همچین آدمایی میفتن من خودم خیلی وابسته شوهرمم ولی اون زورگو مغرور 🤬🤬🤬

خب چرا چیزی درست نکرده بودی؟

چون يخچال خالى شده بود و منم بچم داره دندون درمياره و حسابى اذيت ميكنه تا بلند ميشم هم گريه كل وقتم واسه اون بچه ميره متاسفانه دست تنهام هستم

2706