2737
2734
عنوان

مشاور کنکور

436 بازدید | 13 پست

من شاغلم  و فارق التحصیل و میخوام دوباره کنکور تجربی بدم و فقطم پزشکی میخوام . پارسال کنکور دادم و همه درسا رو خوب خوندم به جز ریاضی و فیزیک . به نظرتون امسال میتونم هم به تفریحم برسم و کارم با روزی 2/3ساعت ووالبنه روزی 16 ساعت از عید به بعد قبول بشم؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شما بخاطر اینکه سال ها دور بودی از درس و کنکور باید مشاور داشته باشی . من خودم شرایط شمارو داشتم و یه مشاور بهم معرفی شد واقعا کارش عالی بود.آقای هادی زراعتکار .ایشون من و از صفر به 100 رسوند. بهتره باهاش مشورت کنی حتما. شمارش 09104967561

2738

سلام عزیزم. من مشاور کنکورمو بهت پیشنهاد میدم. خیلی کارش خووبه. هم اطلاعاتش زیاده هم رشتش همینه و ازین الکیا نیست. خیلیم وقت میزاره و بهترین برنامه رو بهت میده.من که خیلی راضی بودم.هزینه هم خیلی منصفه و باهات راه میاد. شمارشو برات میزارم. 09910224428 خانم مهدیان

سلام. من دبیر و متاهلم با دو بچه ۳ سال الکی تا عید واسه کنکور  میخوندم بعدچون قصد دانشگاه رفتن نداشتم رها می کردم  امسال حدود ۲ونیم ماه واسه دی و ۳-۴ ماه واسه تیر روزانه حدود ۸_۱۱ساعت جدی خوندم چون بچه هام تقریبا بزرگ شدن دغدغه دانشگاه رفتنم کمترشده در منطقه ۳ رتبه ۹۰۰شدم.خوندن  روزی دو سه ساعت فقط سرگرمیه. امکان نداره موفق بشی. اگه جدی یکسال روزانه به طور پیوسته حداقل ۹ساعت بخونی و ماههای آخر به بالای ۱۲ساعت برسونی موفق میشی.کاملا شیوه برنامه ریزی رو بلدم. خودم ۳ صبح بیدار میشدم و ناهارم رو میگذاشتم تا ۶ حدود ۲ونیم ساعت میخوندم بقیه ساعات مطالعه م هم بعد ساعت ۳ ظهر بود که از سر کار می اومدم  خواستی میتونم یکسال کنارت باشم

سلام. من دبیر و متاهلم با دو بچه ۳ سال الکی تا عید واسه کنکور  میخوندم بعدچون قصد دانشگاه رفتن ...

البته اینم بگم اگه پایه ت ضعیفه هر مشاوری بهت بگه بیا من کاری میکنم یکساله به نتیجه برسی کاملا الکی میگه. من خودم بعد سالها دوری از درس و از صفر شروع کردم. سال اول مشاورم میگفت حتما قبولمیشی اما منکه صفر بودم بهتر از رتبه ۱۶هزار نتونستم بیارم. چون باید همه چیز رو از صفر پایه گذاری میکردم. ساعتها زیست می خوندم هییییییچی جمله بندی هاش رو نمیفهمیدم. کل کتابهارو چندیییییین بار برای خودم رو نویسی کردم پاسخ تستها رو می نوشتم تابفهمم چی میگه. اگه کلاس می رفتم اینهمه وقتم گرفته نمیشد. همه دروس  رو خودم انگار دوباره کشف کردم چون معلم نداشتم  

البته اینم بگم اگه پایه ت ضعیفه هر مشاوری بهت بگه بیا من کاری میکنم یکساله به نتیجه برسی کاملا الکی ...

رتبه های کنکورم 

۱۶ هزار، ۵۲۰۰ و ۴۴۰۰ و امسال ۹۴۸ شدم

اینم بگم دبیر ریاضی هستم و در ریاضی مشکل نداشتم اما بقیه دروس حتی فیزیک صفر صفر بودم