2737
2734

اونجا چی پوشیدین ؟ من مطمن نیستم چی بپوشم که راحت باشه و گرمم هم نشه 

شلوار چی بپوشم ؟ 

راستی مرزها رو انگار بستن دوباره باز کردن پس مشکلی واسه رفتن نیست ؟

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فعلا که مرزا بسته هستن تا شرایط داخلی عراق مشخص شه و تا ارام نشه بعید میدونم اجازه ورود بدن من که دو ...

ینی الان دیگ کسی نمیتونه بره کربلا؟؟

خدایا مارو زودتر به زندگی کثافت و چرکولی قبل برگردون

ی تونیک خنک داشتم اونو پوشیدم با یه مشکی خیلی راحت روشم چادر 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
فعلا که مرزا بسته هستن تا شرایط داخلی عراق مشخص شه و تا ارام نشه بعید میدونم اجازه ورود بدن من که دو ...

ععع پس پیاده روی اربعین چی!؟!

يه صلوات واسه عاقبت بخیر شدنم ميفرستين،ممنونم.
2738

چادر جلو بسته با تیشرت شلوار راحتی مقنعه 

چادر حتما باید بپوشی

چون اونجا همه یک رنگن

با مانتو من کسیو ندیدم

بعد آلان خنکه 

😔میشه برای باردار شدنم صلوات بفرستید خیلی به دعاهاتون نیاز دارم😔
تا اطلاع ثانوی نخیر. ان شالا که ناارامیا داخل عراق تموم بشه و مرزا باز بشن

امامن امروز تو تی وی  شبکه سه دیدم که داشت از زایرای پیاده گزارش میگرفت ،پخش زنده

يه صلوات واسه عاقبت بخیر شدنم ميفرستين،ممنونم.
چادر جلو بسته با تیشرت شلوار راحتی مقنعه  چادر حتما باید بپوشی چون اونجا همه یک رنگن با مانت ...

من دوروز پیش اربیل بودم خیلی گرم بود خنک نیست نه. ولی اون گرمای پنجاه درجه تابستون رو نداره الان نزدیک ۳۴ درجه هستش

امامن امروز تو تی وی  شبکه سه دیدم که داشت از زایرای پیاده گزارش میگرفت ،پخش زنده

واقعا ؟! مشکلی نیست ؟! 

اخه میخوام برم   

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
من دوروز پیش اربیل بودم خیلی گرم بود خنک نیست نه. ولی اون گرمای پنجاه درجه تابستون رو نداره الان نزد ...

کدوم مرز رو بستند؟خانواده من امروز لب مرز بودند حرفی نزدند.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2706