2737
2734

من یه دو ماهی بود بخاطر وزن کم دخترم بهش شیر خشک میدادم الان دوباره میخوام بهش شیر خودمو بدم اما شیرم کمه چیکار کنم که زیاد بشه؟ کسی تا حالا مثه من بوده؟

دم کرده شوید بخور 

من ۴ بعد از اینکه بچم از شیر گرفتم بچم مک زد دوباره شروع کرد به شیر امدن!!!!

آدم کنار میاد کنار میاد کنار میاد! یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد! از همون کنار میزاره میره!!!!!!😖😖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شیر خشک مادر بخور شیر رو زیاد میکنه خیلی خوبه

اسمش گالاکتومید هست هر قوطی ۳۸ تومنه یکی دو هفته بخوری شیرت راه میوفته به شرط مکیدن بچه اگه از ۱۲ شب به بعد چند بار شیر بدی تاثییر زیادی رو افزایش شیرت داره

منم سینم زخم شد یک ماهی ندادم بچم بعد که خوب شد دیگه شیر نداشت کم کم بهش دادم بخصوص توشب حالا یک ماه گذشته خیلی شیرش بهتر شده البته هنوز خیلی مونده تا اندازه اون سینم بشه

آب جو (ما الشعیر)، رازیانه و عصاره تخم شنبلیله... از داروخونه قطره شیر افزا می تونی بگیری. از همه مهمتر اینه که دخترت مک بزنه. اگر پمپ داری مرتب پمپ کن. هر چی بیشتر پمپ کنی و دخترت هم مک بزنه شیرت بیشتر می شه

2738
دم کرده شوید بخور  من ۴ بعد از اینکه بچم از شیر گرفتم بچم مک زد دوباره شروع کرد به شیر امدن!!! ...

شوید که چربی شیر رو کم میکنه؟

یه دوست داشتم دامداری داشتن گفت یبار شوید دادیم گاوهامون چربی شیرشون خیلی کم شد