2737
2734

چه خبرتونهههههه چهههههه خبرتونهههههه

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب شیر بچه ام 

خودمون کم بدبختی داریم

من همونیم که گوجه رو از لایه ساندویچ میکشم بیرون وحال همه رو بهم میزنم☺️                                                                       لطفا برای حاجت دلم صلوات بفرستین😔💎💶
2731
چه خبرتونهههههه چهههههه خبرتونهههههه

اروووم باش الان بس میکنن اروممم😁

دیگر برایمـ مهمـ نیس! از قضاوت و بی انصافیِ هیچ آدمی،دلمـ نمیگیرد :) مـن به مرحله ی پذیرش خود، رسیده ام،نه از تمجید و ابراز علاقه کسے،ذوق میکنم!نه با انتقاد و رفتنِ کسے، بهم میریزم!به معناے واقعی عینِ خیالم نیس! این روزها، همه چیزِ دنیاےِ من، به خودم بستگی دارد! حالِ من خوب است...نه عاشقمـ نه غمگینـم نه دلتنگـ... این روزها جاےِ هیچکس خالے نیست!من در بـے تفاوت ترین حالت ممکن قرار دارمـ👌[لطفا نه درخواست بدین!نه ریپلای کنید!]
2738
خیلی سرش تو‌کار بقیه بود  اکر ب جاش حواسش ب شوهرش و‌زندکیش بیشتر بود طلاق نمیگرفت 😅😅

بنده خدا دلم سوخت این که فک کنم زندگی دومش بود . به جان شاه فکر میکردم خیلی خوشبخته

خدایا تویی یاور تویی همدم تویی مهربان از مادر  😍😍😍
بدبخت دیر ازدواج کرد الانم طلاق گرفته دلم سوخت 😥 اشکالی نداره خودم میرم خواستگاریش 😎

بروووووو 😣

خدایا تویی یاور تویی همدم تویی مهربان از مادر  😍😍😍
2706