2737
2739
عنوان

معدم هوامیخورم دارم خفه میشم

282 بازدید | 23 پست

معدم هوامیخوره وبه قلبم فشارمیاره نزدیکه یک ساله اینهمه دکتررفتم هیچ فایده ای نداشته حتی هیچی نمیتونم بخورم توروخدایه راهی بگین دیونه شدم

متوجه نمیشم مشکلت چیه ببخشید

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ی تیکه زنجبیل تازه بذار رو زبونت و ی نیم ساعت تو دهنت نگهش دار...من گاهی که از معده دارم خفه میشم ای ...

من معدم دردنداره فقط پرازفشاربیش ازحدهواس داره خفم میکنه توروخدادعاکینیدبرام

2738
عزیزم مشکل من دایم شب وروزه اصلانمیتونم این هواروخارج کنم به زورآروغ میزنم دارم خفه میشم 

زتجبیل رو امتحان کن..من تپش قلب میگرفتم..معدم انگار میتپید..احساس پری تو معدم داشتم با اینکه چیز خاصی نمیخوردم..حلقم هم درد میکرد .البته دارم خوردم خوب بود برام اسمشون یادم نمیاد..به دکتر گفتم تپش معده دارم بهم دارو داد.

وقتی میخنده ی  لپش چال میافته😍😍😍😍
زتجبیل رو امتحان کن..من تپش قلب میگرفتم..معدم انگار میتپید..احساس پری تو معدم داشتم با اینکه چیز خاص ...

توآروغ میزدی من تپش معده ندارم ببین داروتویادت نمیاد؟

زتجبیل رو امتحان کن..من تپش قلب میگرفتم..معدم انگار میتپید..احساس پری تو معدم داشتم با اینکه چیز خاص ...

من احساس پری ندارم من گلوم ومعده ورودم گاهی همشون باهم پرازفشارشدیدمیشه وانگارمیترکه یعنی انگاردارم میمیرم

توآروغ میزدی من تپش معده ندارم ببین داروتویادت نمیاد؟

من سوزش معده شدید داشتم..و اینکه احساس میکردم قلبم میافتاد تو شکمم..بعدها فهمیدم معده ام تپش میکرده..تپش قلب و در حلق هم داشتم..یادم نمیاد باور کن..ی دارویی بود ببخشید مدفوع رو سیاه میکرد..یکی دیگه از خانواده امپرازول بود.

من احساس پری ندارم من گلوم ومعده ورودم گاهی همشون باهم پرازفشارشدیدمیشه وانگارمیترکه یعنی انگاردارم ...

شاید از اسید معدته...زنجیل بذار شاید اثر کرد..

2706