2733
2739
عنوان

مامانی ميشه ديگه بیایی

243 بازدید | 46 پست

خسته شدم از انتظار ميشه بیای ميشه بیای مرحم دردام بشی ميشه بیای دستای کوچولوت رولمس کنم بمیرم ميشه بیای دردام پایان بگيره مامان جون خودت خسته شدم گاهی ميگم نمیبینمت ممیمرم ميشه بیای وقتی گریه میکنم با دستای کوچولوت اشکامو پاک کنی بگي مامانی من هستم گریه نکن بابات ميگه بیای دنیارو ب پات میریزم با بابایت کلی نقشه کشیدیم واست چرا لج کردی قربونت برم دلت مياد اذيتم کنی ب خدا بگو اجازه بده برم پیش مامانم بی تابی میکنه 😭😭😭😭

همسرم شاه قلبم دوست دارم 😍😍😍😍😍چه خوبه که کنارمی عمرم😍😍😍😍میمانم باهات تا همیشه که تو تمام زندگیمی 😘😘😘💝💝💝💝💝💝

منتظرنی نی خداانشالله بهت بده 😔

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی شده عزیزم

هیچی دوسال منتظرم خسته شدم 

همسرم شاه قلبم دوست دارم 😍😍😍😍😍چه خوبه که کنارمی عمرم😍😍😍😍میمانم باهات تا همیشه که تو تمام زندگیمی 😘😘😘💝💝💝💝💝💝
2728

عزیزم

امضامو لینک آخرشو بخون

ان شالله بدردت بخوره

برای سلامتی نی نی منم دعا کنید هرکی اینو دید لطفا صلوات بفرسته برای نی نیم

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
منتظرنی نی خداانشالله بهت بده 😔

ممنون بخدا از شدت گریه چشام پف کرده

ممنون بخدا از شدت گریه چشام پف کرده

انشالله زودتربچه دارمیشی گلم مشکلت چیه دکتررفتی

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
2738
عزیزم امضامو لینک آخرشو بخون ان شالله بدردت بخوره برای سلامتی نی نی منم دعا کنید هرکی اینو دید لط ...

فرستادم سالم بغل بگیریش

اخی عزیزم. سلام به دلت. برات دعا میکنم.  چن سالته ؟؟؟؟

ممنون عزیزم 20

انشالله زودتربچه دارمیشی گلم مشکلت چیه دکتررفتی

پلی کیست

چیشده دوست عزیز😭😭😭

دلم گرفته دوسال منتظرم واسه ی بچه ديگه دارم میمیرم از انتظار 

2706