2737
2734
عنوان

دلم توجهههههههههههه میخواهد😢

96 بازدید | 14 پست

نامزدم پسر خوبیه خیلیم سربه راهه و میدونم که واقعااااااا دوسم داره،چون خیلی تلاش کرد که به دستم بیارع ولی یه موضوعی که اذیتم میکنه اینه که احساس میکنم کارش مهم تر ازمنه!از صب میره سرکااار و میدونم که داره سخت کار میکنه و اهل دروغ نیست ولی ایم ویط اصلاا یه حالی ازم نمیپرسه فقط میاد میگه قربونت برم ،عشق منی و از این حرفاااا بعد میره میمونه شب11اینا میاد و خستس ولی من هنوز میخوام باهاش حرف بزنم ولی چون میدونم خستس و خوابش میاد زیاد  دوس ندارم مجبورش کنم حرف بزنه میخوابه😕خودش میگه سرکار دلم برات میریزه میام اوم حرفارو بهت میگم 

و کلا خیلی دیر به دیر زنگ میزنه😔اخرین بارر چهار پنج روز پیش زنگ زده

و هنوزم کارگاهه داره کار میکنه😧خب منم ادمم دلم توجه مبخواد

من جای تو بودم قطعا همین حس و انتظارو داشتم .ولی ب عنوان دختری ک طعم سخت کار کردن و چشیده 

میگم ک طرفت ادم بدی نیست خسته است و این خسته بودتو من میفهمم😞

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57

مطمئن باشید به خاطر شما داره کار میکنه که زودتر ازدواج کنید ولی ازش بخواین توی طول روز موقع ناهاری چیزی یکی دو دقیقه حال و احوال کنید

اینکه دوست داشتنیم تقصیر من نیست خوش شانسیه توئه 😎 یک جذاب مغرور آزاد،  از اونا که تیپهای سنگین و خاصی میزنن 👔ادکلن خاص،سوار ماشین مشکیشون میشن و ساعت 1 شب به بعد تنها تو خیابونا رانندگی میکنن 🚗 در حالی که یه آهنگ خاصو 100 بار گوش میکنن، همونایی که تنها کافه و رستوران میرن... شبا تنهایی قدم می زنن، از دورکه نگاشون میکنی ابروهاشون گره خورده تو هم... همش فکر میکنن، ولی وقتی نزدیک میری و باهاشون صحبت میکنی با نگاه و آرامش خاصی باهات حرف میزنن ! ازاونا که بهترین آدما برا درد و دلن، همونایی که راجبه همه چیز اطلاعات دارن و نگفته می‌فهمن، از اون جذابایی که خیلی سخت اعتماد میکنن ! اگه بهشون دروغ بگی ، سعی نمیکنن ثابت کنن و مچ بگیرن، بلکه...یه لبخند کوچیک با چشای خمار میزنن و آروم پا میشن و میرن...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب بهش حق بده واقعا آدم خسته میشه از صبح تا شب سرکار

فکرکن صبح زود باید پاشی خب مجبوری شب زودتر هم بخوابی

تازه اگه نخوای صبح زود پاشی انقد خسته ای بیهوش میشی از خواب😞

به خودم سر زدم..حالش اصلا خوب نیست 🚭
2731

واسه نامزدی دیگه خیلیییییی کمه ۴، ۵ روز یه بار حرف زدن! آدم با دوستای معمولیش هم بیشتر ازین حرف میزنه، خیلی عجیبه، خب وقت نهاری، قبل خوابی، مگه میشه آدم با یکی صمیمی باشه و ۵ روز باهاش حرف نزنه؟!

مطمئن باشید به خاطر شما داره کار میکنه که زودتر ازدواج کنید ولی ازش بخواین توی طول روز موقع ناهاری چ ...

میپرسه 😥ولی من میام میبینم اصلا مثل نامزدای بقیه نیست هی زرت و زرت زنگ میرنن و حرف میزنن😔

میپرسه 😥ولی من میام میبینم اصلا مثل نامزدای بقیه نیست هی زرت و زرت زنگ میرنن و حرف میزنن😔

با یک کم برنامه ریزی میشه مشکل را حل کرد سخت نگیرین

اینکه دوست داشتنیم تقصیر من نیست خوش شانسیه توئه 😎 یک جذاب مغرور آزاد،  از اونا که تیپهای سنگین و خاصی میزنن 👔ادکلن خاص،سوار ماشین مشکیشون میشن و ساعت 1 شب به بعد تنها تو خیابونا رانندگی میکنن 🚗 در حالی که یه آهنگ خاصو 100 بار گوش میکنن، همونایی که تنها کافه و رستوران میرن... شبا تنهایی قدم می زنن، از دورکه نگاشون میکنی ابروهاشون گره خورده تو هم... همش فکر میکنن، ولی وقتی نزدیک میری و باهاشون صحبت میکنی با نگاه و آرامش خاصی باهات حرف میزنن ! ازاونا که بهترین آدما برا درد و دلن، همونایی که راجبه همه چیز اطلاعات دارن و نگفته می‌فهمن، از اون جذابایی که خیلی سخت اعتماد میکنن ! اگه بهشون دروغ بگی ، سعی نمیکنن ثابت کنن و مچ بگیرن، بلکه...یه لبخند کوچیک با چشای خمار میزنن و آروم پا میشن و میرن...
2740

دلم براش سوخت😔

طفلی جوونامون 

استارتر شوهر من کارش معنولی بود زیادم سخت نبودا

هرروز و هرروز و هرساعت دیقه ب دیقه پیش هم بودیم فقط شبا موقع خواب از هم جدا میشدیم ک اونم خانواده ها نمیزاشتن کنار هم بمونیم.

باور کن نزدیک عروسیمون ک مجبور،شد فقط ی ڋره بیشتر کار کنه و خونه رو مرتب کنه و خودش رنگ میکرد ک خسته میشد،این ارتباطمون خیلی کم شد خیلیااااااااا

من همش بهش زنگ میزدم بهم میگفت بخدا خستماز خودش و وضع داغونش هنگام کار عکس نیفرستاد تا درکش کنم .ولی من اثلا نمیتونستم تحمل کنم .حس بدی داشتم 😩فکر میکردم نزدیکه عروسی دیگه منو نمیخواد😩در حالیکه طفلی داشت خونمون و ک قرار بود بریم اونجا رنگ میکرد برای عروسیمون

خلاصه بگم ک نترس حس هات طلیعیه بعد عروسیمون و کم شدن کارش دوباره بیشتر همو دیدیم .یعنی وقتی خسته ان اینجوری میشن

دلم براش سوخت😔 طفلی جوونامون  استارتر شوهر من کارش معنولی بود زیادم سخت نبودا هرروز و هرروز ...

خب منم از کاری بودنش خیلی خوشم اومده ولی باور کن من از بس دوسش دارم این کاراش برام قابل تحمل نیست دوست دارم همش کنارم باشه😕و میدونم اگه بیکار باشه فوری پبام میده

خب منم از کاری بودنش خیلی خوشم اومده ولی باور کن من از بس دوسش دارم این کاراش برام قابل تحمل نیست دو ...

عزیزم😔خدا به زندگیتون برکت بده تا کمتر کار کنه و بیشتر کنار باشین

2706