2737
2739

من

💞در تاریخ 99/9/9ب تموم ارزوهام رسیدم 💞تیکر عروسیمه💑💍همســرمهمه کسمه دردش ب قلبم😍میشه برام صلوات بفرستین❤ببخشید دوستان من اعلاناتم زیاد ممکن نبینم  فک نکنید بی ادبیه...🙏❤🍬🌟     ❌🔴درخواست دوستی🔴❌ لطفا منو تو تاپیک حس شیشم تگ نکنید نی نی یار تذکر دادن بهم...🙏❤🍬🌟

من از اینهمه انتظار دلم گرفته.. یکسالو نیمه منتظر بچه م..😔

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من😞 

کلی بهم بی احترامی کردن خانواده همسرم الان شوهرم برا خواهر شوهرم نوشته بچه هات رو ببوس مرسی با کلی سلام و احوال پرسی اصن دریغ از ذره ای عارو درد ...

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .
2728
من از اینهمه انتظار دلم گرفته.. یکسالو نیمه منتظر بچه م..😔

ب پایان می‌رسد این غم.....بعد ۵سال انتظار هزار درمان نتیجه گرفتم.ب موقعش میاد..بعد میای میگی دل درد داره...نمیخابم.غذا نمیخوره....😀

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2738
من😞  کلی بهم بی احترامی کردن خانواده همسرم الان شوهرم برا خواهر شوهرم نوشته بچه هات رو ببوس م ...

منم شوهرم‌نمیزاره برم‌ چند روز پیش خانواده ام .. بهونه میاره تنها‌میمونم فلان‌بهمانه ..باید برای بابام غذا درست کنی اخه خانواده اش‌میرن کربلا فقط باباش‌میمونه

آنکہ خــوبی کنی هــــآری نگیرد آرزوست   
ب پایان می‌رسد این غم.....بعد ۵سال انتظار هزار درمان نتیجه گرفتم.ب موقعش میاد..بعد میای میگی دل درد ...

ولی من تحملشو ندارم.. همینجوری روزا و ماها میگذره دارم دق میکنم..😔 خودم یه طرف شوهرم ی طرف حرفا و نگاها و کنایه های بقیه ی طرف‌‌..

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊
ولی من تحملشو ندارم.. همینجوری روزا و ماها میگذره دارم دق میکنم..😔 خودم یه طرف شوهرم ی طرف حرفا و ن ...

میفهممت خییییلی....ورزش کن.قسمت شکمت چربی نداشته باشه خیلی مهمه.استرستو کم کن.تحت نظر دکتر باش

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
میفهممت خییییلی....ورزش کن.قسمت شکمت چربی نداشته باشه خیلی مهمه.استرستو کم کن.تحت نظر دکتر باش

داستانم مفصله بخاطر یه تنبلی تخمدان که براحتی در عرض چندماه با کنترل و دارو حل میشه یکسالو نیمه منتظرم سه تا دکتر رفتم حتی مرکز ناباروری ام رفتم همش بخاطر پولش میگن آی وی اف یا ای یو آی.. درحالیکه دوماهی ک تحت نطر بودم با دارو فولیکولای خیلی خوب داشتم ولی بازم بخاطر ناشی گری دکترم تو تجویز دارو ازاد نشدن و تبدیل ب کیست شدنو ماه بعدشم دکترم گفت دیگه برو واسه ای وی اف منم قبول نکردم.. 😔