2737
2734
عنوان

دکتر خوب برا دیسک کمر

6462 بازدید | 35 پست

سلام دوستان.از خرداد ماه امسال کمردردای شدیدی دارم که با مراجعه به دکتر و MRI دادن گفتن که بیرون زدگی دیسک دارم و بین دو تا از مهره هام کم اب شدن. مدام رعایت میکنم و زیاد نمیشنن یا بایستم ولی با این حال دوباره کمردردام شروع شده. لطف میکنید یه دکتر خوب و باتجربه واسه درمان بیرون زدگی دیسک بهم معرفی کتید؟؟تهران -شیراز یا...باشه بهم معرفی کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شما هم بیرون زدگی دیسک داشتید؟؟الان خوب شدید؟؟

من‌بین مهره۴و۵دیسک خفیف داشتم الان بااینکه باردارم خداروشکرمشکلی نداشتم،اینم بگم اب زیادخوردن وکفش طبی واقعاتاثیرداره،البته من خیلی ادامه ندادم اماشوهرموخالم ازمن بدتربودوضعشون که الان خداروشکربهترن خیلی.

اینم بگم عزیزم دیسک هیچوقت درمان نمیشه فقط کنترل میشه،مزیت این دکتر همون تخصص کایروپراکتیکی هس که داره،ازهمه جای ایران پیششون میومدن منکه راضی بودم

2738

دکتر  مجید ظهرابی تهران ....من چند سال درگیر دیسک کمر بودم خیلی از راهها رو رفتم که عمل نکنم ولی نشد نهایتا پیش این دکتر عمل کردم سه ساله ....خیلی راضیم خداروشکر

گر چه نیست وصالی ولی خوشم به خیالت
2706