2733
2739

بستگی داره احساستو چه جایی خرج کنی

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تعریف احساسی بودن رو خیلی ها نمیدونن

تو انگلیسی چندتا واژه متفاوت داریم ولی تو فارسی میگیم احساسی 

مثلا کسی که زود عصبانی میشه یا گریه میکنه میگه من "حساسم" در حالیکه اون آدم فقط مدیریت خشم و هیجان رو بلد نیست

یا کسی که به همه محبت میکنه و دائم درگیر هست که چرا کسی خوبی هاش رو نمیبینه "مهرطلب" هست ولی به اشتباه میگه من "احساسی" هستم

واژه های غلط ما رو به نتیجه گیری غلط میرسونه

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
هوووم قبول دارم. ولی خیلیا دیدم ازاین خصوصیتشون ضربه خوردن. حتی موردتمسخر خانواده و بقیه قرارگرفتن

اره خو طرف فکر میکنه زرنگ عالمه ولی بازم ضربه میخوره 

این ضربه خوردن ربطی به این چیزا نداره 

من خودم فوق العاده احساسیم ولی به موقعه اش خوب زرنگ میشم

2738
تعریف احساسی بودن رو خیلی ها نمیدونن تو انگلیسی چندتا واژه متفاوت داریم ولی تو فارسی میگیم احساسی&n ...

هوم اینم درسته بنظرم خیلی انجامشم میدیم. ولی همون احساسی بودن تورابطه بادوست یاهمسر یاهرکسی که باش ارتباط نزدیک داری و بهش اعتمادداری.درواقع اعتمادتوتونسته جلب کنه و احساستو خرجش میکنی...

حس میکنم زیادی بااطرافیانم روراستم و احساساتم رو راحت براشون بیان میکنم.همه میگن گرمی، مهربونی،صادقی و زود بهم اعتمادمیکنن. اما خیلیاهم ضربه بهم زدن یجورایی.ازطریق همین خصوصیاتم...

هوم اینم درسته بنظرم خیلی انجامشم میدیم. ولی همون احساسی بودن تورابطه بادوست یاهمسر یاهرکسی که باش ا ...

خیلی وقتها رابطه با دوست و همسر هم یه رابطه سالم نیست

بیشتر ما در زندگی گذشته و کودکی آسیب دیدیم هر چند کم

و حالا با مشکلات و مسائل زیادی میریم کنار یه آدم دیگه که اونم خودش مشکلاتی داره

در کل تجربه کاری ام با آدمها بهم ثابت کرده که در بیشتر مواقع اون احساسی بودن نیست،نتیجه یک مشکل درونی و عاطفی هست

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)