2733
2734
دمنوش فلفل سیاه وقرمز بخور چای سبز بخور اب کرفس بخور صبح ناشتا یه لیوان اب ولرم با ابلیمو بخور برنج ...

مرسی راهنمایی خوبی بود ایشالا تاثیر داشته باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سس نخور کره نخور صبحانه کامل بخور ناهار برنج کم با گوشت سفید ابپز بخور شام سالاد ومیوه 

من بخاطر اینکه دیر بیدار میشم هروقت سعی میکنم بخورم یا بادم میره بخورم یا اشتها ندارم🙁

2731
من غذامو کم کنم عصرا گشنم میشه . چیکار کنم اشتهام کم بشه ؟

سالاد بخور میوه که معدت پر بشه چند کیلویی راستی قد ووزنتو میگی

مشکلات پوستی داشتین لک  تیرگی . جوش وجای جوش  مشکلات رحمی در خدمتم.       Fateme1634@  آی دی تلگرام .    مکانی برای رسیدن به آنچه آرزویش را داشتید👱🏻‍♀منحصر به فرد😍کمتر پرداخت کن و بیشتر انتظار داشته باش💝🌺همه چیز برای زیبایی و طراوت شما مهیاست💝بفرمائید...

یه برنامه رژیم غذایی عالی دارم باید بگردم پیدا کنم یادم میره قول چند نفر هم دادم براشون بفرستم اگ دیدم تاپیک میزارم 

مشکلات پوستی داشتین لک  تیرگی . جوش وجای جوش  مشکلات رحمی در خدمتم.       Fateme1634@  آی دی تلگرام .    مکانی برای رسیدن به آنچه آرزویش را داشتید👱🏻‍♀منحصر به فرد😍کمتر پرداخت کن و بیشتر انتظار داشته باش💝🌺همه چیز برای زیبایی و طراوت شما مهیاست💝بفرمائید...
من غذامو کم کنم عصرا گشنم میشه . چیکار کنم اشتهام کم بشه ؟

اب زیاد بخور کلا همش اب بخور اب ولرم

بعدم فکرتو مشغول کن

میان وعده هم بخور اما غذای درست همون چندتا دونه مغزخشکبار

دو تا میوه در روز

شبم زود بخواب هر چی زودتر بخوابی بهتره

صبح زودم پاشو صبحانه ی خوب بخور اما نون زیاد نخورررر

چربی هارم کم کن مصرفش رو مثلا کره نخور صبحانه فکقش یه کم بریز باهاش نیمرو درست کن

لبنیات کم پرب هم بخور

هویج خام هم برای خودت مثلا مدل دار با این قالب ها درست کن که کیف کنی و بخوری خیلی خوبه ادمو سیر نگه میداره

اصلا هم کمپوت و ابمیوه صنعتی نخررررر

هله هوله هپ نخور

خوراکی اای سالم بخور

سالاد درست کن با روغن زیتون کم و ابلیمو بخور حتی توش سیب درختی بریز کمی کشمش

قارچ هم زیاد بخور

2738
اب زیاد بخور کلا همش اب بخور اب ولرم بعدم فکرتو مشغول کن میان وعده هم بخور اما غذای درست همون چندت ...

باشه مرسی 

وای خیلی سخته😣😥😥 ادمو از لاغر کردن پشیمون میکنه

اها باشه مرسی 😍 قد 167  وزن ۷۳

وزنت خوبه خو 

خودت هم از برنامه رژیمی استفاده کردی ؟

اره سال قبل برنامهرو مدیر یه باشگاه بهم داد من یک هفته استفاده کردم فقط خخخ شلوارم میومد پایین  سایزم خوب کم شد دیگ قطعش کردم 

2706