2737
2739
عنوان

کسی هست تا سال بعد راهی آلمان باشه

240 بازدید | 18 پست

من تا سال بعد خرداد همسرم کاری میره  منم احتمالا واسه ادامه تحصیل  دارم زبانشونو یاد میگیرم   کسی هست تو مسیر مهاجرت باشه

واسه پرو فایلم ریپلای نکنید عوض نمیشه حتی شما  😤😤🤨🤨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید عزیزم میتونم بپرسم کار همسرتون چیه من دارم برا ایلتس میخونم. ولی احتمالا المان نرم. ایتالیا ...

چن سال زبان خوندین تا رسیدین به آیتلس؟..دیپلم زبان دارین دیگه الان؟

تو انتهای تمام افکار منی😻
2731

لیسانس برقه داره زبان میخونه تو موسسه خاوران قارن  بعد ما آشنا داریم مدیر یه شرکت بنزه کارش جوره درامدشم میگه بالاست  آلمان از لحاظ کاری و تحصیلی بهتره  ما همرو 5 ساله زیرو رو کردیم  بازم نمیدونم 

اگر با خودم باشه همی الان میرم آمریکا 😔😔

آمریکا خیلی سخته  ما خواستیم نشد  من موقعیتم اینجا خوبه همه چی داریم اینجا ولی کلا ایران دیگه جای زندگی نیست اونجا تو خونه 80 متری باش ولی از فرهنگ آرامش لذت ببر اینجا همش استرسه من بیشتر ب خاطر بچه  البته رفت اونجا باید یه سال مدرسه نره تا زبونشون یاد بگیره کامل  عقب میوفته ولی چاره ای نیست 

لیسانس برقه داره زبان میخونه تو موسسه خاوران قارن  بعد ما آشنا داریم مدیر یه شرکت بنزه کارش جور ...

عالیه عزیزم. موفق باشین. من فقط به خاطر زبانش اینو گذاشتم گزینه اخرم. چون زبان المانی واقعا سخته. 

من دارم A1 رو میخونم آلمانی همسرم رفت a

تا b1 واسه کاری بسه ولی تحصیلی تا c2 😑 سخته  ولی من دارم خوب پیش میرم 

2738
چن سال زبان خوندین تا رسیدین به آیتلس؟..دیپلم زبان دارین دیگه الان؟

من تعیین سطح دادم کانون زبان و 3 سال کانون زبان رفتم و تموم کردم. بعد ایلتس میرم.

ایلتس رفتن ربطی نداره که قبلش جایی کلاس زبان رفته باشی ولی اگه منظورت اینه از صفر بخوای شروع کنی کلاسای ایلتس مناسب نیست. 

من دارم A1 رو میخونم آلمانی همسرم رفت a 2  تا b1 واسه کاری بسه ولی تحصیلی تا c2 😑 سخته  ...

موفق باشی عزیزم. تلاشتو کن. دیگه نظرتو عوض نکن المان جای خوبیه هم اینکه اشنا هم دارین. منم حتما اطلاعاتی خواستم ازت میپرسم.

عالیه عزیزم. موفق باشین. من فقط به خاطر زبانش اینو گذاشتم گزینه اخرم. چون زبان المانی واقعا سخته.&nb ...

نه اونقدرام سخت نیست نتونی تو ک زبان بلدی خیلی راحتر میتونی  شوهر من زبانشم  خوب نبود خیلی خوب راه افتاد استاد همتی تو خاوران  من برام صداشو ضبط میکنه از کلاس میاره چون وقت نمیکنم  بازم خوب یاد گرفتم   

موفق باشی عزیزم. تلاشتو کن. دیگه نظرتو عوض نکن المان جای خوبیه هم اینکه اشنا هم دارین. منم حتما اطلا ...

حتما در خدمتم بعد یکی از دوستای همسرم ک واسه دکترا میخواد بیاد آیلتس دار ه واسه دکترا دانشگاهای اینگلیسی زبان هم هست  

اگه کاری میخوای بری زبان یه سال طول میکشه تا b1 ک معمولا تو مصاحبه باهات فارسی حرف میزنن و اصلا زبانو نمیپرسن ولی تا b1  بدونی خیلی خوبه

من دارم A1 رو میخونم آلمانی همسرم رفت a 2  تا b1 واسه کاری بسه ولی تحصیلی تا c2 😑 سخته  ...

رشتتون چيه ؟

تحصيلي اكثر رشته ها ب دو ميخواد 

فقط پزشكي سي يك  تخصصي (فاخ)ميخواد و روانشناسي سي دو 

خود الماني ها هم نميتونن سي دو بگيرن چه برسه به ما

رشتتون چيه ؟ تحصيلي اكثر رشته ها ب دو ميخواد  فقط پزشكي سي يك  تخصصي (فاخ)ميخواد و روانش ...

من ک تا A2 بیشتر وقت نمیکنم   والا اینا رو مشاور گفت من خالا برم اونور راجعبه دانشگاه و ر‌شته تصمیم بگیرم اینجا رشتم تجربی مهندسی  اقتصاد کشاوزی   درسم خوب بود  ولی ننشستم بد انتخاب ر‌ته کردم میخوان انور رشته مهندسی طراحی صنعتی بخونم عاشق طراحی ماشینم استعدادم دارم درامدشم عالیه  

2706