2737
2739
عنوان

با اين شوهر و مادر شوهر من چيكار كنم؟؟(لطفا پربازديدش كنيد)

| مشاهده متن کامل بحث + 638 بازدید | 48 پست
حمایت همینه که خونه داشتن بری بشینی. نه این که بگی نمیرم واست رهن کنن باد زبونت هم دراز باشه. امثال ...

چرا این قد خشن، من نمیدانم چرا اینقد انتظار دارن از خانواده شوهر آخه به اونا چه دلشون بخواد لطف کنن کمک کنن دلشون نخواهد وظیفه ای نداره پولشو میخواد جرم کرده پول قرض داده، تو از شوهرت بخواه مشکل اونه از هرجا بخواد جور کنه باباشم پولشو بخواد ب تو ربطی نداره اگه کسی بخواد حرفی بزنه شوهرت ن تو، 

عزیزم من با مسایل دیگرش کاری ندارم ، اما تو این شرایط ک کسی نیست از اون دختر نگه داره شما باید این م ...

درست از دوستم درخواست نكردن گلم مشكلش هم همينه وگرنه بقول شما يه هفته ده روز كه يه عمر نيست

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اين دوست منم با احترام همينو گفت اون خانم دوباره امروز زنگ زده به شوهره ميگه اگه نگه نميداره زنت بدم ...

خب بده همسایه

واقعا همسایه قبول میکنه؟

چرا خود دوستت زنگ نمیزنه مادرشوهرش؟

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
خب بده همسایه واقعا همسایه قبول میکنه؟ چرا خود دوستت زنگ نمیزنه مادرشوهرش؟

آخه ميترسه اوضاع بدتر شه دوستمم ميگه چرا مادرشوهره زنگ نزده به خودش چرا زنگ زده به شوهرش دعوا راه بندازه؟

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰
2731

وقتی یه نفر میگه مادرشوهرم دخالت میکنه و شوهرم می پذیره. یعنی شوهرش بچه ننه اس. و شخصیت مطیعی داره. باید گرگ باشی وقتی با بچه ننه ازدواج کنی. و الا بعد از مادرش و پدرش هر کسی سلطه گر باشه خدای بچه ننه هاس. 

آخه ميترسه اوضاع بدتر شه دوستمم ميگه چرا مادرشوهره زنگ نزده به خودش چرا زنگ زده به شوهرش دعوا راه بن ...

وا دعوا چیه؟

مث آدم حرفشو بزنه مگه حتما باید دعوا کنه؟

انتظارشو بگه

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
چرا این قد خشن، من نمیدانم چرا اینقد انتظار دارن از خانواده شوهر آخه به اونا چه دلشون بخواد لطف کنن ...

عزيزم پول رهن دادن ولي وقتي خودشون دارن ميبينن پسرشون بيكاره نبايد انتظار داشته باشن چهار ماهه پسرشون با اين اوضاعش ٥٠ميليون جور كنه بده...

از طرفيم خب اومدن اصلا لطف كردن پول پيش دادن دليل نميشه هرچي از آدم بخوان آدم بگه چشم ....

بگن برو بمير آدم بگه چشم...

چرا این قد خشن، من نمیدانم چرا اینقد انتظار دارن از خانواده شوهر آخه به اونا چه دلشون بخواد لطف کنن ...

والا. کسی که میره زن بگیره خودش باید مسوولیت زندگیش قبول کنه. چطور عروس موقع خرج و‌مخارج توقع داره خانواده شوهر دخالت کنن ولی تو‌مواقع دیگه خانواده شوهر غریبه بشن؟ یه بچه غذا دادن کاری داره اخه؟! عروس که واسه خودش و‌شوهرش میپزه یه لقمه هم‌اون بچه بخوره. نمیخواد برا اون بچه سفره سلطنتی پهن کنه!

از کوتاهی ماست که دیوار بلند است
2738
وقتی یه نفر میگه مادرشوهرم دخالت میکنه و شوهرم می پذیره. یعنی شوهرش بچه ننه اس. و شخصیت مطیعی داره. ...

نميدونه چيكار كنه اونده راهنمايي بگيره...

درست از دوستم درخواست نكردن گلم مشكلش هم همينه وگرنه بقول شما يه هفته ده روز كه يه عمر نيست

به پسرش ک گفته، تو رو خدا ب دوستت بگو دلیل این رفتارت چیه ، ب پسرش گفته پسرشم قبول کرده خوب اونم قبول کنه، دخترش و بزاره پیش همسایه باید عروسش از خجالت بمیره، به تصمیم شوهرش احترام بزاره مشتاقانه برخورد کنه از خواهر شوهرش پذیرایی کنه ک ی خاطره خوب واسه اون دختر بمونه و هم شوهرش به زنش اعتماد کنه، بعد اگه خانوم درخواستی کنه شوهرشو قبول میکنه ، مگه جنگه، ولی معلومه چ عروسیه

وا دعوا چیه؟ مث آدم حرفشو بزنه مگه حتما باید دعوا کنه؟ انتظارشو بگه

عزيزم نميگم دعوا كنه كه ميگم مادر شوهره زنگ زده به شوهره دعوا راه انداخته با شناختيم كه دوستم از شوهرش داره ميگه اوضاعو بدتر ميكنه البته ميشه جلوي خودش به مادر شوهره زنگ بزنه كه مادرشوهره دوتا نزاره روش

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3300815/چالش-۳۰روز-خوشبختی?postId=106832992

خدایا شکرت که بعد ۲ سال و ۹ ماه جواب این همه انتطار و دکتر رفتنم رودادی،خیلی ممنون که مهدیارمو سالم گذاشتی تو بغلم.......همه ما ادمهایی که بقیه فکر میکنن نیستم ،بیشتر ما آدمهایی هستیم که به صورتمون نقاب زدیم تا کسی دردمون رو نفهمه
وقتی یه نفر میگه مادرشوهرم دخالت میکنه و شوهرم می پذیره. یعنی شوهرش بچه ننه اس. و شخصیت مطیعی داره. ...

اگه بچه ننه بود پیش خانوادش میموند. اتفاقا شوهره زن ذلیله که اول ماجرا خونه رایگان ول کرده رفته کرایه نشینی اونم با پول خانوادش!!

کسی که عرضه خونه کرایه کردن نداره نباید زن بگیره اگه با کمک خانواده گرفت باید جبران کنه وظیفشه

از کوتاهی ماست که دیوار بلند است
والا. کسی که میره زن بگیره خودش باید مسوولیت زندگیش قبول کنه. چطور عروس موقع خرج و‌مخارج توقع داره خ ...

شما كلا متوجه قضيه نيستي عزيزم يه دور ديگه تاپيكو بخون متوجه شدي بيا باهم حرف بزنيم ممنونم

2706