2733
2734
عنوان

با این مهمونی ک دارم چیکار کنم؟ک بره خونشون

| مشاهده متن کامل بحث + 1317 بازدید | 76 پست
عزیزم مهمون عزتش دست خودشه ..به من میزبان هم نباید بربخوره دیگه درسته؟  بعد هم حرف بدی نزدم بر ...

خیلی کثیفه ن ی ذره بخدا از بدجنسی نمیگما.من یبار رفتم خونشون فقط شب خابیدم حتی صبح زود رفتیم حرم خونشون نموندیم وای وقتی اومدم خونمون مامانم میگف لباساتو بشور دخترتم ببر حموم خیلی بو بد گرفتین دسشویی میره دمپایی نمیپوشه دستاشو تو ظرفشویی میشوره وقتی از دسشویی میاد تا حالا مسواک نزده 

لطفا اگ امصامو میخونید تا آخرش بخونید خداروشکر بخاطر اینکه پرنیای عزیزمو بهم داده.میخوام لاغر شم بدزایمان وزن اولیه ام ۹۳ وزن الانم۸۵ هدف اولم ۸۰ هدف دومم ۷۵ هدف نهاییم ۶۹ باقد۱۶۸😁به امضام دست نمیزنم  خداروشکر ک پرنیا مو برام‌حفظ کردی عاشقشم میمیرم براش ب هدفم رسیدم و امروز ۱مهر ۱۳۹۹.    ۶۵ کیلو هستم و خدارو شکر میکنم بخاطر اراده ای ک بمن داده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

براش‌لباس‌بخره‌که‌اثلا‌نمیره

همینطوریش همش پول میگیره ازمون قرصاشو میده شوهرم بخره ایقد اون سری تو خونشون گف پول ندارم پول ندارم یکم پول بش دادم 

لطفا اگ امصامو میخونید تا آخرش بخونید خداروشکر بخاطر اینکه پرنیای عزیزمو بهم داده.میخوام لاغر شم بدزایمان وزن اولیه ام ۹۳ وزن الانم۸۵ هدف اولم ۸۰ هدف دومم ۷۵ هدف نهاییم ۶۹ باقد۱۶۸😁به امضام دست نمیزنم  خداروشکر ک پرنیا مو برام‌حفظ کردی عاشقشم میمیرم براش ب هدفم رسیدم و امروز ۱مهر ۱۳۹۹.    ۶۵ کیلو هستم و خدارو شکر میکنم بخاطر اراده ای ک بمن داده
2728
زنه خاله شوهرمه زیاااد میمونه تا بش نگم برو نمیره 😣

خب شما که روتون به هم بازه و تعارف ندارید ظاهرا

بهش بگید طولانی مدت نمونه یا دو سه روز که موند بگید بره.

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!
حس نمیکنی چون بارداری از بوی ادما بدت میاد و حساس شدی؟ من خودم اینطوری بودم اصن نمیتونستم تحمل کنم

باردار نیسم ک عزیزم تیکر لاغریه 😁میترسم دخترم بخاطر میکروباش مریص شه😂دیروز از تو گهواره برش داشت نزدیک بود از دسش بیوفته از لباسش گرفت اومد بیرون یکم مشکل روانی داشته خیلی ازش میترسم دیشب تو اتاق خابید درو روش قفل کردم میترسم یهو بیاد مثلا مارو خفه کنه یا دخترمو بکشه

مادر شوهر من سه ماهی یه بار میرم حموم در فاصله ده متریش نمیشه بشینی بس که بو میده جاریم یه بار تابستون برق خونه شو قطه کرد گفت تا شب برق نمیاد پاشو برو حموم کولر نمیشه روشن کنی تاشب عرق میکنی اینم گفت نه ننه من قدیما کولر نبود چکار میکردم واسه حموم رفتنش معضل داریم بردارشوهرام بغلش میکنن میندازنش حموم درم میبندن نمیدونم این بشر چرا از حموم میترسه

انجا که خدا هست کجاست؟؟
2740
خب شما که روتون به هم بازه و تعارف ندارید ظاهرا بهش بگید طولانی مدت نمونه یا دو سه روز که موند بگید ...

عاخه چجوری بگم؟؟؟دقیقا چی بش بگم؟دیروز گفتم کی میرید؟گف دوشنبه میخام برم دکتر ینی تا دوشنبه میمونه و منو یکسال پیر میکنه هر دفه ک میاد

ههههه این مامان منه😂😂😂😂 کلا دور از شوخی و توهین مامان من بدنش و موهاش خشکه موهاش ک اگ ی ماهم حمو ...

مادر منم به این معجزه مسلحه

البته کلا مثل مرغابی تو آبه فداش بشم 😍

ولی پیش اومده مسافرتی بودیم که امکاناتش کم بوده. ۳ شاید ۴ روز حموم نرفت. عین یاس از حموم اومده تمیز بود

مو هم شکر خدا به تنش نیست 😂 منم کم مو هست بدنم ولی نه اندازه مادرم. مامانم نمیدونم چرا جزو بندگان خاص خداست 😂😍

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!
مادر شوهر من سه ماهی یه بار میرم حموم در فاصله ده متریش نمیشه بشینی بس که بو میده جاریم یه بار تابست ...

خیلییییی بامزه نوشتیییی الهییییی

منم از این مادربزرگای معطر داشتم دور از جون مال بقیه مال من وقتی مرد بوش رفت

هنوز نگفتین کی هست ولی اگر من بودم اون رختخوابو جمع و جور می کردم می گذاشتم تو یه بقچه همیشه واسه خ ...

عاخه من یکساله عروسی کردم همه چیم نویه☹😢😢😢خیلی عصبی میشم گناه دارم بخدا هر ماه میاد 

خوب‌کی‌هست

خاله شوهرشه

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️
2706