2733
2739
عنوان

با این مهمونی ک دارم چیکار کنم؟ک بره خونشون

| مشاهده متن کامل بحث + 1317 بازدید | 76 پست

مرد یا زن

یه بچه بده بغلش خیس که بشه میره حموم 😅😅😂😂😂

هربار میاد اتفاقی یه کاسه خورش بریز روش هم میره حموم هم دیگه نمیاد

خونه تکونی کن عمرا دیگه پیداش بشه😎

بهش پول قرض بده دیگه اون دنیا میاد برا حلالیت 😆

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
لحاف تشکش رو جلو روی خودش میشورم و بهش میگم حمام آماده است برید دوش بگیرید رخت خوابتون رو شستم به ش ...

عاخه بدمم میاد بره حموم😂دیروز بش گفتم برو حموم لباساتم بده میندازم تو ماشین گف تازه رفتم حموم☹احتمالا منطور ش از تازه ی ماه پیشه😂تازه همش میگه من تند تند حموم نمیرم چون بدنم بو خوب میده بو نمیگیره

لطفا اگ امصامو میخونید تا آخرش بخونید خداروشکر بخاطر اینکه پرنیای عزیزمو بهم داده.میخوام لاغر شم بدزایمان وزن اولیه ام ۹۳ وزن الانم۸۵ هدف اولم ۸۰ هدف دومم ۷۵ هدف نهاییم ۶۹ باقد۱۶۸😁به امضام دست نمیزنم  خداروشکر ک پرنیا مو برام‌حفظ کردی عاشقشم میمیرم براش ب هدفم رسیدم و امروز ۱مهر ۱۳۹۹.    ۶۵ کیلو هستم و خدارو شکر میکنم بخاطر اراده ای ک بمن داده
مادرشوهرته خخخ

ن خاله شوهرم

لطفا اگ امصامو میخونید تا آخرش بخونید خداروشکر بخاطر اینکه پرنیای عزیزمو بهم داده.میخوام لاغر شم بدزایمان وزن اولیه ام ۹۳ وزن الانم۸۵ هدف اولم ۸۰ هدف دومم ۷۵ هدف نهاییم ۶۹ باقد۱۶۸😁به امضام دست نمیزنم  خداروشکر ک پرنیا مو برام‌حفظ کردی عاشقشم میمیرم براش ب هدفم رسیدم و امروز ۱مهر ۱۳۹۹.    ۶۵ کیلو هستم و خدارو شکر میکنم بخاطر اراده ای ک بمن داده
2738
اینجوری ک خیلی ب مهمون برمیخوره

عزیزم مهمون عزتش دست خودشه ..به من میزبان هم نباید بربخوره دیگه درسته؟ 

بعد هم حرف بدی نزدم براش جا میندازم من وسواسم

هر روز حمام و دوش و شستشو رو داریم دیگه شما هم این چند روز مهمان مایید از مایید و مثل ما مجبورید رفتار کنید ببخشید ب زحمت میفتین:) 

خداییش مهمون همینجوریش میاد نمیره رو مخه فکر کن کثیف هم باشه

مرده؟ چند وقت می مونه؟

زنه خاله شوهرمه زیاااد میمونه تا بش نگم برو نمیره 😣

عاخه بدمم میاد بره حموم😂دیروز بش گفتم برو حموم لباساتم بده میندازم تو ماشین گف تازه رفتم حموم☹احتما ...

ههههه این مامان منه😂😂😂😂 کلا دور از شوخی و توهین مامان من بدنش و موهاش خشکه موهاش ک اگ ی ماهم حموم نره اصلا چرب نمیشه بدنشم عرق نمیکنه

هنوز نگفتین کی هست

ولی اگر من بودم اون رختخوابو جمع و جور می کردم می گذاشتم تو یه بقچه همیشه واسه خودش فقط استفاده می کردم.نمی شستمش دیگه

منم مهمون بوگندو داشتم ولی شوهرم مجبورش می کرد پاهاشو بشوره و .... چون خودشم حساسه

با این وجود وقتی می رفت مجبور بودم پنجره ها رو باز کنم عود روشن کنم و .‌‌‌..

2706