2733
2734
عنوان

غذاهای کمکی واسه تپل شدن نی نی

9573 بازدید | 25 پست

دخترم 7 ماهش تموم شده تازه رفت تو 8

بهش غذای کمکی چی بدم که سریع چاقش کنه؟ پوره سیب زمینی یا فرنی و سوپ

بچه هاتون تو 8 ماهگی چقد وزن اضافه کردن؟

میخوام سریع تپل شه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پسره من وزن تولدش۳کیلو بود الان که یازده ماهشه فکرکنم ۹شده باشه.ولی غذا خوب نمبخوره.بیچاره شدم

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍
2738

[QUOTE=106808551]زیر یک سال وزن دهی با شیره‌ [/QUOTEآره واقعا.بیخود خودمونو میکشیم تا بچه وزن بگیره

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍

من به بچم صبحا نون پنیر گردو پسته بادوم میدم یا حریره و فرنی با موز و خرما.میان وعده میوه هلو یا موزوسیب یا نون و ماست.ناهاروشام سوپ ماهیچه یا مرغ با سیب زمینی پیاز گوجه هویج آب قلم گوساله عصاره پای مرغ جعفری و گشنیز و کمی رب خونگی.

پس با شیرخودت تپل شده؟ غذا چی میدی بهش؟

نه بابا تپل نیست.همه میگن لاغره چرا بهش نمیرسی.خسته شدم از حرف مردم.شیرخودم چرب و خوبه ولی بخور نیست.اگه خوب میخورد وزنش بیشتربود

من به بچم صبحا نون پنیر گردو پسته بادوم میدم یا حریره و فرنی با موز و خرما.میان وعده میوه هلو یا موز ...

موز رو چه جوری میدی؟

دخترم اصلا دندون نداره هنوز

8 ماهگی چقد اضافه کرد؟

امکان داره تو این ماه مثلا یک کیلو اضافه کنه یهو؟

2706