2733
2734
عنوان

جواب پاتولوژی پولیپ روده پدرم

8620 بازدید | 25 پست

بچه ها امروز جواب رو گرفتیم نوشته نوع لوله ای و دیسپلازی کم
کیا تجربه داشتن بیان توروخدا کمکم کنین دارم میمیرم،آیا سرطانه"؟"
شنبه جواب رو به دکتر نشون میدیم

برای خوشبختی همه دعاکنیم

امیدوارم پدرتون مشکل جدی نداشته باشه 

ما حدود یه ماهه متوجه شدیم ، بابام مشکل سرطان روده داره و الآن  در حال درمان هست . 

جواب پاتولوژی نوشته بود که توده در قسمت روده هست

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست عزیزم جواب سوالت رو نمیدونم ولی چطور متوجه بیماریشون شدید؟

قبلا بواسیر داشت چنبار عمل شد این اواخر هی دیدم مثه اینکه انسداد روده داره نمیتونه راحت دفع کنه دوباره عمل شد بعدش مشکل کنترل نکردن مدفوع براش پیش اومد

برای خوشبختی همه دعاکنیم
2728
قبلا بواسیر داشت چنبار عمل شد این اواخر هی دیدم مثه اینکه انسداد روده داره نمیتونه راحت دفع کنه دوبا ...

بابای منم بواسیر داشت اینقدر اهمیت نداد و نداد تا شد این مشکل که چند ماهه درگیرش شدیم

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
بابای منم بواسیر داشت اینقدر اهمیت نداد و نداد تا شد این مشکل که چند ماهه درگیرش شدیم

تو گوگل خوندم نوشته کمی غیر طبیعیه سایزشم کمه شاید خطرناک نباشه

برای خوشبختی همه دعاکنیم
2738
دوست عزیزم جواب سوالت رو نمیدونم ولی چطور متوجه بیماریشون شدید؟

عزیزم اصلا مشخص نمیشه تا وقتی که کسی چکاپ نکرده 

بابای منم این مشکل و داشته 

دکتر گفته 3_4 ساله این مشکل بوده ولی چون هیچ علائمی نداشته بعد 3_4 سال ، چند ماهه بابام بیرون روی داشت 

رفت پیش دکتر داخلی قرص و دارو داد ، گفت ویروسه ، بعد یه ماه بابام خوب نشد ، دوباره رفت ، گفت بهترین دارو رو دادم ، پرهیز غذایی نکردی . یه ماه پرهیز کرد باز خوب نشد 

من یه دکتر دیگه پیدا کردم داخلی ، رفتیم پیشش بهش گفتم کلونوسکوپی بنویسه ، بعد خودش سیتی اسکن هم نوشت که انجام بدیم با آزمایش خون و مدفوع 

که مشخص شد متاسفانه بابام سرطان روده داره

ایشالا پدرتون خوب شن

ممنونم عزیزم 

بابام در حال پرتو درمانی هست و بعدشم عمل 

تو تاپیک هام هم از بچه ها درباره ی سرطان روده پرسیدم 

ولی ان شاءالله پدر شما ، تو مراحل ابتدایی باشه و با قرص و دارو و شاید عمل ساده خوب بشه 

جای نگرانی نداره

میشه بگید داروهایی که به پدرتون دادن چی بود؟!/

داروهایی که دکتر اول گفته بود ویروسه ؟؟؟ یادم نمیاد ، دقت نکرده بودم بهش 

اما سری بعد که رفتیم یه دکتر دیگه ، کلونوسکوپی و ... دارویی به بابام ندادن ، الآن که بابام داره پرتودرمانی میکنه ، در کنار پرتودرمانی ، قرص شیمی درمانی میخوره

[QUOTE=107768014]داروهایی که دکتر اول گفته بود ویروسه ؟؟؟ یادم نمیاد ، دقت نکرده بودم بهش  اما ...

ممنونم 

الهی آمین 🌹

2706