2733
2734

دوستان نمایندگی اصلی سامسونگ و بوش کجاست تو تهران ؟ دیروز رفتم امین حضور همهههههه چین! یعنی جلد بوش مغز چین ! اصلا تابلو بود چینه .مرده میگه خانوم این راحت ۱۰ سال کار میکنه برات ! قیمت ۲۶ تومان یخچال .بعد ده سال کار میکنه ؟ شاهکار کرده .موندم چیکار کنم .کجا برم ؟ جاروبرقی بوش و دیروز نشونم داد عین کاردستی .بابا ما جاروبرقی بوش داریم خداد ساله تو خونمونه اصلا جنس بدنش و مکش خیلی فرق داره . اینا که من دیدم یه ورقه پلاستیکه.  چه مارکی بخرم ؟ چیکار کنم .برم بانه ؟ 

مجبوری بخری دیگه همینارو هم از بانه و گناوه میارن هیچ فرق چندانی ندارن فقط قیمتشون اونجا کمتره

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔

برو جمهوری نمایندگی سامسونگ هست

جارو برقیم فیلیپس بخر 

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم خدایا مراقبم باش خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم.پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شنیدم حتی الجی و سامسونگ دیگه نمایندگی ندارن و اصل نیستن بخاطز تحریم

بوش که جای خود داره

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
2731
مجبوری بخری دیگه همینارو هم از بانه و گناوه میارن هیچ فرق چندانی ندارن فقط قیمتشون اونجا کمتره

خیلی زور داره به خدا سیزده تومن بدی مثلا ماشین ظرفشویی. یا شانس و یا اقبال کار کنه یا سه سال بعد بسوزه جیگرت بسوزه از پولت .پلاستیک بخری به قیمت برند 

خیلی زور داره به خدا سیزده تومن بدی مثلا ماشین ظرفشویی. یا شانس و یا اقبال کار کنه یا سه سال بعد بسو ...

چی بگم والا آدم مجبوره بخره 

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔
2738
 سلام اگه به نتیجه ای رسیدی به منم میگی؟؟ منم ظرفشویی میخوام بخرم منن تو سایت بوش چک ک ...

پیدا کردم عزیزم .خانه ی بوش .تو شریعتی هست 😍😍😍

سرچ کن فروش اقساطی هم داره 

من هم مشکل تورو داشتم  رفتیم منطقه آزاد چابهار همه رو اصل تهیه کردیم  هزینه رفت وامد اض ...

شما کی اقدام کردی برای خرید ؟ من الان‌نمایندگی بوش و پیدا کردم ۱۰ سال ضمانت داده . به نظرم اگر بوش اصل باشه همه شهرا یه قیمته . مگه میشه چابهار بوش مثلا ۱۰ تومن باشه؟ گیج شدم به خدا .برم چابهار؟ چابهار اومدم قبلا چیزی ندیدم .یه پاساژ تیس داشت که توش جنسای داغون داشت .کجای چابهار؟

شما کی اقدام کردی برای خرید ؟ من الان‌نمایندگی بوش و پیدا کردم ۱۰ سال ضمانت داده . به نظرم اگر بوش ا ...

الان پیشرفته شده 

کلی پاساژ شیک و اجناس عالی 

من برای خرید دوسه قلم وسیله برقی رفتم

نود درصد وسایلامو از اونجا خریدم

شما مگه کی  رفتی

تیس فقط بازار اجناس چینی مثل لباس و دکوری تزیینی با اجناس دسته دوم مثل تاثیر ماشین

الان خیلی فرق کرده

تو نت سرچ کن حتما یه چیزهایی میاد 

2706