2733
2739

یه سوال بخوایم بچه پسر باشه باید چیکار کنیم؟

دکتر رفتن صد در صد فایده ای داره؟

امکان داره دکتر بریم ولی بازم اون که میخوایم نشه؟؟🙁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بله امکان داره همین جا خیلیا گفتم با کلی رژیم ولی باز یه چیز دیگه شد

به نام خدا😁 مامان دوتا زلزله ☺ هم‌خیاطم هم آرایشگر😁 آشپزیمم که حرف نداره😊 خدایی خوشبحال شوهرم بهش حسودیم شد☹😁😁😁

به شوهرت یه ماه قبل از اقدام شروع کن روزی یه استکان عرق کاسنی و یه مشت آجیل بده انشاالله پسر میشه.

فقط خودت عرق کاسنی رو نخور

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!

گرمیجات زیاد بخور

لبنیات ممنوع

روز تخمک گذاری اقدام کن

ولی در اخر همه چی دست خداست از خودش بخواه

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚
2738
2706