2752
2734
سلام دوستان عزیزم.نلی هستم.مربی رقص.تعدادی از شاگردانم،گفتن توو این سایت درباره کلاس رقص و آموزشه من،صحبت شده و سوالاتی داشتید،بهمین خاطر ،اومدم وهر سوالی دارید درخدمتتوون هستم "آموزش حرفه ای انواع رقصها درسالن رقص(غرب تهران).بصورت ترمی.هرترم 8 جلسه.هرجلسه 1ساعت،گروهی ،نیمه خصوصی و خصوصی.هرروزغیرازجمعه ها.ازمبتدی تاپیشرفته، باطراحی ومتد جدید درخدمت شما هنرجویان عزیزمیباشم . شماره تماس: 09384996162 نلی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اصلا قابلی نداره.اما باورکنید قیمتها خیلی مناسبه ..اگه خواستید چندتا شماره میدم .تماس بگیرید وقیمتاشونو بپرسید .اونوقت متوجه میشید ک قیمت کلاسهام خوبه....اما باشه چشم.اگه بچه های نی نی سایت تشریف آوردن .تخفیف میدم
اصلا قابلی نداره.اما باورکنید قیمتها خیلی مناسبه ..اگه خواستید چندتا شماره میدم .تماس بگیرید وقیمتاشونو بپرسید .اونوقت متوجه میشید ک قیمت کلاسهام خوبه....اما باشه چشم.اگه بچه های نی نی سایت تشریف آوردن .تخفیف میدم
سلام دوستان عزیزم.نلی هستم.مربی حرکات موزون.تعدادی از شاگردانم،گفتن توو این سایت درباره کلاس حرکات موزون و آموزش من،صحبت شده و سوالاتی داشتید،بهمین خاطر ،اومدم وهر سوالی دارید درخدمتتوون هستم "آموزش حرفه ای انواع حرکات موزون درسالن مخصوص(غرب تهران).بصورت ترمی.هرترم 8 جلسه.هرجلسه 1ساعت،گروهی ،نیمه خصوصی و خصوصی.هرروزغیرازجمعه ها.ازمبتدی تاپیشرفته، باطراحی ومتد جدید درخدمت شما هنرجویان عزیزمیباشم . شماره تماس:09309122018 نلی ****شماره از09384996162 به 09309122018 تغییر کرد****
2706