2737
2739
عنوان

واسم دعا میکنید

133 بازدید | 8 پست

🙈🙈🙈🙈 یک دعای کوچولو که معجزه بشه واسم معجزه که میگم معجزه هاست هااا سه تا توحید😘🙈🙊🙊🙊

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...

امیدوارم معجزه شه عزیزم.

براتون ۳ تا توحید میخونم.

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برای منم دعا کن

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)

لطفا برا منم دعا کنین منم منتظر معجزه ام🙏🏻🌷

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲

مهناز جون حالت خوبه؟ دلم گرفت واست, این همه ختم گرفتی حاجت روا نشدی مگه؟ برا ت توحید خوندم, إن شاءالله توی روز اربعین حاجتتو بگیری به حق دستهای بریده حضرت عباس ع.

باور کن ما هم یه مشگلی داشتیم بخدا شش سال صبر کردم تا الان تازه قسمتیش برآورده شده. اگه بدونی چه روزهایی رو گذروندم دلت به حالم کباب میشه خدا قسمت هیچ کس نکنه. صبر کن نمی دونم حاجتت چیه ولی صبر کن مامانم میگه میری حمام غسل صبر حضرت زینب ع بکن. غصه نخور عزیزم دیر و زود داره ولی إن شاءالله به حق همین روزهای عزیز برآورده میشه.  

﷽❣ سلام امام زمانم ❣﷽مهدي اگر از دلشدگانت بوديم🌼چون ديده ي نرگس نگرانت بوديم�🌼🌼🌼 با اين همه روسياهي و بارگناه🌼اي کاش که از منتظرانت بوديم.🌼🌼🌼اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم عجل لولیک الفرج.❤❤❤
2738
 مهناز جون حالت خوبه؟ دلم گرفت واست, این همه ختم گرفتی حاجت روا نشدی مگه؟ برا ت توحید خوندم, ...

سلام عزیزم ممنون گلم تو خوبی 

نه والا ابجی به هر دری زدم هنوز جواب نگرفتم گاهی میگم یعنی چی بخونم جواب بده بعد میام میبینم با همون صلوات هم بعضی ها حاحت گرفتند میگم شاید زمان لازم داره تا حاحت روا بشم و باید صبور باشم خیلی دعااام کن ابجی دیگه هیچی به ذهنم نمیرسه که انجام بدم  همش میگم کاش حداقل یک نشونه میدیدم ادم نشونه ببینه دلش قرص میشه یک خوابی چیزی نمیدونم ولی ادم اینطوری خیالش راحته تلاشاش به نتیجه رسیده خدا کنه اربعین همه جی درست بشه و خبر خوش بهم برسه این امیدی که تو دلم میترسم اگه خدای نکرده حاحت روا نشم دیونم کنه خیلی امیدوارم خیلی و ادم اگه امیدش ناامید بشه دق میکنه خدا هیچ بنده ای رو ناامید نکنه😔💖💖💖

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...