2737
2739
عنوان

گزارش زنای محترم 😕

91 بازدید | 12 پست

دقیقا فازتون چیه؟ آیا یک نوع مریضی خاصی دارین؟ ایا عقده هاتون اینجوری خالی میشه؟ ایا چشم ندارین ببینین یک تاپیک پر بازدید میشه؟؟ 

تاپیک سوتیای عروسی چی داشت که رفتین گزارش زدین میمیرین ببینین مردم یه کم  شاد باشن من دوماهه درگیر یه مشکلیم که از خواب و خوراک افتادم همش در حال گریم با این تاپیک یه کم حالم بهتر شد تازه داشتم میخندیدم نکنین اینکارو زشته چیز بدی نداشت که شما رفتین گزارش زدین خجالت بکشین واقعا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم اون عده ،کسانی هستن که جایی مسئولیتی ندارن.همه جا محدود هستن و کسی بهشون میدون نمیدع.اینجا یه گزینه ی  "گزارش" براشون بازه .اینا جوگیر میشن 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

تاپیک شهید دیگه چرا تعطیل شششششد

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
2738

تاپیکای سوتی و خاطرات اینا معمولا چند تا توش خاطره مورد دار میگن

بعد تا وقتی پربازدید نشده هست ولی وقتی پربازدید میشه خود نی نی یار میترکونه اکثرشون بدون گزارش تعطیل میشه

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
کاملا مشخصه،واس سهمیه کنکور و پزشکی بود میخواس زن شهید شه 

یبار‌نمیدونم سر چی دعوا کرده بودیم  

ولی لایک

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
تاپیکای سوتی و خاطرات اینا معمولا چند تا توش خاطره مورد دار میگن بعد تا وقتی پربازدید نشده هست ولی ...

یعنی نی نی یار میشینه تک تک کامنتا رو میخونه؟ اصن مگه وقت میکنه؟ بعدشم این تاپیک اصلا چیز مورد داری نداشت درمورد رقصای ضایع و سوتیایی که تو عروسیا دادن میگقتن 

یعنی نی نی یار میشینه تک تک کامنتا رو میخونه؟ اصن مگه وقت میکنه؟ بعدشم این تاپیک اصلا چیز مورد داری ...

خود نی نی یار بیشتر ده بار این تاپیکارو ترکوند

نی نی یار بیکاره دیگه کار داشت دنبال ترکوندن این تاپیک و اون تاپیک نبود که کارش همینه

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت