2737
2739
عنوان

شوهرای شما هم.....

435 بازدید | 50 پست

شوهرای شما هم سر اینجور حرفا ناراحت میشن؟

شوهر من وضع مالیش آنچنان خوب نیس ولی خب هر چی من بخوام فراهم میکنه

خیلی خوب و حرف گوش کنه

در کل هیچ ایرادی نداره

ولی مثلا تو جمع نشستیم خواهرم گفت فلانی مانتو میخره دو میلیون منم گفتم خب اون شوهرشم بی ام و دو و نیم میلیاردی سوار میشه

شوهرم قشششنگ میره تو لک

نمیدونم چرا اینجوری میشه 🤥

خواهرم میگه خب نگو خوبه اون جلو تو بگه فلانی زنش خوشگله

میگم خب چه ربطی داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ربط داره دیگه فکر میکنه تو از اوضاع همسرت ناراحتی و اون نمیتونه خیلی برات رفاه فراهم کنه و شرمنده میشه

اگه کسی با اومدن یه بهمنی ذوق مرگ نشه😊مطمئن باش بعد رفتنش دق مرگ میشه🤪

حرف جالبی نیست ولی همسرتم حساس 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2738

اره ناراحت میشه خب حس میکنه نمیتونه راضیت کنه وقتی میبینی حساسه خب نگو

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
خوب حق داره دیگه وا بگو مبارکش باشه خوردش نکن

خودش میشناسه منو

اصلاااا اهل این حرفا نیستم

مثلا میگه اگه میتونستم خیلی دوس داشتم همچین ماشینی برات میخریدم میگم ماشین میخوام چیکار وقتی شوهر به این خوبی دارم یا میگم یه روزی میخری برام عشقم

2706