2733
2734
عنوان

درد معده منو کشته

24777 بازدید | 36 پست
سلام من چند وقته دچار درد و سوزش معده شدم پنجشنبه دکتر رفتم وداروی امپرازول و میترونیدازول داد ولی هنوز بهتر نشدم ازشما دوستان کسی هست این مشکلو داشته باشه به نظرتون دوباره به دکتر برم یا داروهامو ادامه بدم خیلی روی اعصابم تاثیر گذاشته

حتما برو دکتر متخصص گوارش شاید لازم باشه آندوسکوپی کنن
Yesterday is a history....

tomorrow is a mystery...

but today is a gift عکس پروفایلمو سیاه می کنم به احترام دخترایه مظلوم کشورم که تو صورتشون اسید پاشیده میشه .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم این مشکلو داشتم . ببین شما حداقل باید یک هفته دارو بخوری تا نتیجه بگیری...اگه بعد یه هفته بهتر نشدی برو دکتر
جدا از این داروهایی که میخوری اینم بگم که ریشه شیرین بیان خیلی خوبه برای معده درد اندازه یه نخود تو آب حل کن یا نه مثل قرص قورتش بده
رادمهر عزیزم، پسرم، جانم 13 اسفند به دنیا اومد ...خدا جونم متشکرم
2738
واییییییییییییی
از معده نگو که منم کشیدم و دارم میکشم.قبل بارداریم که اصلا نمیدونستم معده کجای بدنم میشه؟اما تودوران بارداری خیلی اذیت شدم وامیدم این بود که بعدزایمان خوب میشم.اما تا2سال ونیم بعد زایمان گهگاهی دردش میومد سراغم.دکترها هم یا شربت معده میدادن یا امپرازول.

تا اینکه بعد عید خیلی شدید شد وشبها نمیتونستم بخوابم.متخصص داخلی نوشت اندوسکوپی وتشخیص عفونت معده همراه زخم داد.الان نزدیک 2 ماهه دارو مصرف میکنم وخیییییییلی بهترم.
مامان آواجون نصف فنجون عرق نعناع رو با یه فنجون آب خالی محلوط کن یه مقدارم توش نبات بنداز و بذار تو یه ظرف دربسته بجوشه اونقدری که نبات آب شه. بعد صاف کن و یکم که سرد شد بخور.

من اینکارو میکنم و حل میشه مشکلم. اگه درد معده ات از استرس باشه قرص کلینیدیوم سی هم خیلی موثره اما اگه اینو با تجویز پزشک باشه بهتره.
اما عرق نعناع هیچ عوارضی نداره و اگرم مشکلتو حل نکنه، مطمئنا مشکلی دیگه ای عارضت نمیشه.
2706