2737
2739
عنوان

چرا تعطیل شد

| مشاهده متن کامل بحث + 352 بازدید | 60 پست
حسودای بدبخت چشم ندارن ببینن انگار

همینو بگو

خدا یا امیدم فقط به تو هست  کمکم کن دستمو ول نکن کمکمون کن تو زندگیمون سربلند باشیم الهی آمین. دوستان میشه به نیتم صلوات بفرستین.دوست خوبم صلوات فرستادی لایکم کن منم به نیتت صلوات بفرستم .اگر لایک هم نکردم مطمعن باش صلوات میفرستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فک کنم دعوا شده بود اخرش

نه بابا تلپیک من بود هنوزم بچه ها داشتن خاطره میگفتن و کلی هم ازم تشکر کردن بنده خدا بعدم گفتن عکستو بذار ببینیم داشتم میذاشتم دیدم تعطیل شده

اگه کسی با اومدن یه بهمنی ذوق مرگ نشه😊مطمئن باش بعد رفتنش دق مرگ میشه🤪
استارتر من بودم دیگه🤣

نه از اون نزدم که

همین تاپیکو زدم منم

حال ما با دود و الکل جا نمی‌آید رفیق💔 زندگی کردن به عاشق‌ها نمی‌آید رفیق💔 روح ما آبستن یک عمر تنها بودن است💔 طفل حسرت نوشمان دنیا نمی‌آید رفیق 💔 دست هایت را خودت ها کن اگر یخ کرده‌اند💔 از لب معشوقه‌هامان ها نمی‌آید رفیق...💔
2731
تاپیک من خار داره هیشکی نیومد😂

😂😂😂😂😂😂😂😂

خدا یا امیدم فقط به تو هست  کمکم کن دستمو ول نکن کمکمون کن تو زندگیمون سربلند باشیم الهی آمین. دوستان میشه به نیتم صلوات بفرستین.دوست خوبم صلوات فرستادی لایکم کن منم به نیتت صلوات بفرستم .اگر لایک هم نکردم مطمعن باش صلوات میفرستم 
نه بابا تلپیک من بود هنوزم بچه ها داشتن خاطره میگفتن و کلی هم ازم تشکر کردن بنده خدا بعدم گفتن عکستو ...

نمیشه برش گردکنیم؟

بگن مهم استارتره

ن عزیزم چ تقلیدی 

ینی برا اینم حرف درمیارن😂😂😂

2740
نه از اون نزدم که همین تاپیکو زدم منم

میدونم عزیزم تاپیک قبلی مال من بود کارای خز تو عروسی اومدن چند نفر گفتن تقلید کردی بچه ها هم گفتن مگه مدال میدن

ن عزیزم چ تقلیدی  ینی برا اینم حرف درمیارن😂😂😂

آره درمیارن😂 کسی که اونو ترکونده واسه این حرف درنمیاره

حال ما با دود و الکل جا نمی‌آید رفیق💔 زندگی کردن به عاشق‌ها نمی‌آید رفیق💔 روح ما آبستن یک عمر تنها بودن است💔 طفل حسرت نوشمان دنیا نمی‌آید رفیق 💔 دست هایت را خودت ها کن اگر یخ کرده‌اند💔 از لب معشوقه‌هامان ها نمی‌آید رفیق...💔
نه بابا تلپیک من بود هنوزم بچه ها داشتن خاطره میگفتن و کلی هم ازم تشکر کردن بنده خدا بعدم گفتن عکستو ...

عجب بیشعور های پیدا میشن بدون دلیل گزارش میزنن باید از این به بعد تاپیک خیانت بزنیم 

ن عزیزم چ تقلیدی  ینی برا اینم حرف درمیارن😂😂😂

اره بابا مال من بود دیگه تاپیک دو نفر اومدن گفتن میخوای بازدید بگیری حالا انگار مدال تمام طلا میدن بهم ک بازدید بگیرن من فیلم عروسی داییمو دیدم گفتم تعریف کنم بچه ها بخندن مگه عقده بازدید دارم اخه

میدونم عزیزم تاپیک قبلی مال من بود کارای خز تو عروسی اومدن چند نفر گفتن تقلید کردی بچه ها هم گفتن مگ ...

عجب

نمیدونم این حجم از بی جنبگی و عقده چجچوری میتونه تو آدم جا بشه

عجب بیشعور های پیدا میشن بدون دلیل گزارش میزنن باید از این به بعد تاپیک خیانت بزنیم 

بخدا از خداشونه ببینن ک ملت مشکل دارن هی مینالن نی نی یار باید چک کنه اگه موردی نداشت نباید تعطیل کنه خدایی تو تاپیک من همه داشتن میخندیدن چقدر دعام کردن

2706