2733
2734
عنوان

چرا تعطیل شد

| مشاهده متن کامل بحث + 352 بازدید | 60 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا فقط اون بی جنبه هایی ک گزارش زدن

فقط حرص ادمو در میارن.الان دارن بهمون میخندن

خدا یا امیدم فقط به تو هست  کمکم کن دستمو ول نکن کمکمون کن تو زندگیمون سربلند باشیم الهی آمین. دوستان میشه به نیتم صلوات بفرستین.دوست خوبم صلوات فرستادی لایکم کن منم به نیتت صلوات بفرستم .اگر لایک هم نکردم مطمعن باش صلوات میفرستم 
2728
فقط حرص ادمو در میارن.الان دارن بهمون میخندن

منو همینجا هم گزارش زدن

حال ما با دود و الکل جا نمی‌آید رفیق💔 زندگی کردن به عاشق‌ها نمی‌آید رفیق💔 روح ما آبستن یک عمر تنها بودن است💔 طفل حسرت نوشمان دنیا نمی‌آید رفیق 💔 دست هایت را خودت ها کن اگر یخ کرده‌اند💔 از لب معشوقه‌هامان ها نمی‌آید رفیق...💔
ای بابا من لینکشوذخیره کردم بیام الان بخونم،دیدم توذخیره هام همچین تاپیکی نیست،چی شدمگه؟مگه دوباره د ...

نمیدونم به اخرش ک نرسیدیم

خدا یا امیدم فقط به تو هست  کمکم کن دستمو ول نکن کمکمون کن تو زندگیمون سربلند باشیم الهی آمین. دوستان میشه به نیتم صلوات بفرستین.دوست خوبم صلوات فرستادی لایکم کن منم به نیتت صلوات بفرستم .اگر لایک هم نکردم مطمعن باش صلوات میفرستم 
2740
😂😂😂😂😂پس بریم تاپیک تو😂

تاپیک من خار داره هیشکی نیومد😂

حال ما با دود و الکل جا نمی‌آید رفیق💔 زندگی کردن به عاشق‌ها نمی‌آید رفیق💔 روح ما آبستن یک عمر تنها بودن است💔 طفل حسرت نوشمان دنیا نمی‌آید رفیق 💔 دست هایت را خودت ها کن اگر یخ کرده‌اند💔 از لب معشوقه‌هامان ها نمی‌آید رفیق...💔
الان میان بهت میگن چرا تقلید کردی

بگن

مهم استارتره

اه چرا تعطیل شد کی گزارش زد خداوکیلی اگه الان تایپیکی بود که فقط غم وغصه توش بود نمیترکید ها کلا مرد ...

من نمیدونم مشکلشون چیه واقعا

اگه کسی با اومدن یه بهمنی ذوق مرگ نشه😊مطمئن باش بعد رفتنش دق مرگ میشه🤪
مگه چی داشت خداوکیلی

فک کنم دعوا شده بود اخرش