2733
2739
عزیزم واسه امضات صلوات فرستادم انشاءالله دخترنازت زود زووووود خوب بشه.😘

ممنون عزیزم،ان شالله ان شالله ان شالله

به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بابای منم بهشت فضل نیشابور دفن شده یه خونه هم تو بلوار بعثت داره

اخی روحشون شاد،مامان منم اونجا دفن شده😔😔خودتونم نیشابور هستین؟؟

به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین
2728
نه عزیزم شوهرم نیشابوری نیست.مامانم اینجاست دوکوچه باهام فاصله داره😊😘

شوهرمنم نیس واسه همینم خیییلی دیر به دیر میریم اونجا،الان دوساله نرفتم😭😭

اخی روحشون شاد،مامان منم اونجا دفن شده😔😔خودتونم نیشابور هستین؟؟

نه من مشهدی هستم بابام یه ازدواج نیشابور داشته 😕ولی شدیدا خودم عاشق نیشابورم اگه یه روزی بخوام مهاجرت کنم قطعا میرم نیشابور از لهجشون هم خیلی خوشم میاد 😁شدید حال میکنم با حرف زدنشون

محتاجم به دعا
الهی ،آره منم همینطور دیر به دیر میریم.من آخرین بار اول تابستون رفتم.

بازم خوبه،یه وقتایی میگم کاااش نیشابور عروس میشدم😅😅

2740
نه من مشهدی هستم بابام یه ازدواج نیشابور داشته 😕ولی شدیدا خودم عاشق نیشابورم اگه یه روزی بخوام مهاج ...

آخ اخ مثل منی دقیقااا ،دوست دارم اونجا زندگی کنم،منم دیوونه لهجشونم

همون دختره که شوهرش با منشی شرکتشون بهش خیانت کرد

نشنیدم تاحالا!!

یکی از دوستای خوبم شدی توسایت😘😍

واای ممنووون،خیلی دوست داشتم بایه نیشابوری دوست بشم 😍😍

2706