2733
2739
عنوان

خواب خنده داری که دیشب دیدم...

92 بازدید | 10 پست

سلام به همه خانومای گل

من این هفته شوهرم خونه نبودش همش با خودم تو تنهایی به بچه و بارداری فک میکردم

حالا دیشب ببینید چه خوابی دیدم که صبح همش به خودم میخندیدم

خواب دیدم من و شوهرم رفته بودیم توی یه خونه قدیمی که یه خانواده پرجمعیت توش زندگی میکردن

شوهرم تو یه اتاق با مردا بود منم رفتم پیش زنا

بعداز یه سری اتاقات عجیب غریب که از یادم رفت 

فهمیدم که من حاملم نمیدونم چطور فهمیدم بجای اینکه بچه حامله باشم گوجه سبز حامله شده بودم

یعنی تو شکمم بجا جنین آدمیزاد گوجه سبز بود😂😂😂😂😂

رفتم پیش شوهرم که خبرو بهش دادمگفتم من گوجه سبز حاملم اونم گفت باشه😐😐😐

بعدش مردا نظر کارشناسی میدادن که آره باید مراقب باشی این چیزارو نخوری این کارارو بکنی و فلان

فک کن اون مردای سیبیلوی گنده گنده مثل ماماها 

حرف میزدن

اینم از خواب من در کل خوابای طولانی و ماجرایی زیاد میبینم ولی این دیگه معرکه بود تو تاپیکای بعدی خوابای قبلی هامم براتون تعریف میکنم

شما خوابای خنده دار دیدین؟؟؟

اگه روز قیامت بشه و اعضای بدنم بخوان حرف بزنن، همشون یه نخ سیگار روشن میکنن میگن: ریدم به زندگی که این داشت 😒🚬

خخخخخخخخخخخخخخخخخ

وای خدا جون مرسی ک تو ۲۸مهر جواب آزم مثبت شد و کنجدمو گذاشتی تو دلم خدایا ب همه منتظرا از این فندقا هم بده و نی نی منم سالم بیاد تو بغلم🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍اگ دوس داشتی دوست عزیز واسه کنجد منو بقیه کنجد کوچولوها ک سلامت بیان بغل مامانیا یه صلوات میفرستی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عجب شاید ندونستی یکی از هسته‌های گوجه سبز رو گورت دادی اونجا رشد کرده!!!

از خریت تا حریت تنها یک نقطه فاصله هست چه آدمایی که یه روز ه حر کربلا میشن و چه عالم هایی که با یه کار کوچیک خر روزگار میشن
2731
گوجه سبزت مبارک عزیزم😁

ممنون 

فک کنم زایمان راحتی داشته باشم😍

اگه روز قیامت بشه و اعضای بدنم بخوان حرف بزنن، همشون یه نخ سیگار روشن میکنن میگن: ریدم به زندگی که این داشت 😒🚬
ای ول بازم از این خابا ببین و بیا تعریف کن 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

از بچگی تا حالا زیاد دیدم 

چشم عزیزم حتما😻👍

2738
حتما فقط تا تُرشه زایمان کن😁😁😁

ترش باشه که زایمان زود رس میشه 

اونوقت میبرنش تو دستگاه😐