2737
2734

وقتی میخوابه هول میشم نمیدونم چکارکنم کارای خونه رو انجام بدم اینستا وتل چک کنم بخوابم فیلم ببینم

اخرم ی ساعت نشده بیدار میشه ب هیچکاری نرسیدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پروفایلت دختره توعه؟

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
2738

😃 ای جانم ووروجک کوچلو ها  😃  

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

وقتی میخوابه فقط ب کارای مورد علاقت و استراحت برس بیدار شد کارای خونه باید یادبگیره برا کار خونه خودشو سرگرم کنه

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
من از ذوقم پام ب  ی چی گیر میکنه صدا میشه اونم بیدار میشه میرینه ب ذوقم

خخخخخخخخخخخ

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
2706