2733
2739

سلام مهربونا

خواهر شوهرم پیام نور مشهد از طریق سوابق تحصیلی اقتصاد آورده حالا نمیخواد بره

این برای ساله بعدش محرومیت ایجاد نمیکنه؟خواهش میکنم اگه تجربه ای دارید راهنمایی کنید😘😘

عزیزای دلم با دلای پاکتون دعام کنید واگه خواستین یه صلوات واسه برآورده شدن حاجتم بفرستین...ان شاءالله ک حاجت روا بشید ممنون ازهمتون مهربوناا😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ممنون عشقا😍😘

عزیزای دلم با دلای پاکتون دعام کنید واگه خواستین یه صلوات واسه برآورده شدن حاجتم بفرستین...ان شاءالله ک حاجت روا بشید ممنون ازهمتون مهربوناا😘
چرااااا؟ من علمی کاربردیم هرجا میرم برا کار قیافشونو کج میکنن میخواستم برم پیام نور ادامه بدم:/

بنظرم من 

اول دولتی 

اگه نشد آزاد علوم تحقیات ارزش نداره بقبه دانشگاه ها 

یه سوال 

علمی کاربردی چقدر باید شهریه بدن؟

خدای عزیزم  بخشنده  و مهربونه
چرااااا؟ من علمی کاربردیم هرجا میرم برا کار قیافشونو کج میکنن میخواستم برم پیام نور ادامه بدم:/

پیام نور از علمی کاربردی بهتره ولی آخه خواهر شوهرم این رشترو دوست نداره موقع ثبتنام دختره کافی نتی میگف بزنید قبول بشه بعد میتونه تغییر رشته بده.الان تو نت خوندم ک از طریق سوابق تحصیلی نمیشه تغییر رشته داد با انتقالی گرفت

2738
پیام نور از علمی کاربردی بهتره ولی آخه خواهر شوهرم این رشترو دوست نداره موقع ثبتنام دختره کافی نتی م ...

با سلام 

من ترم آخر حسابداری پیامنورم . میشه تغییر داد ، ولی به مرکز مراجعه کنید بپرسید خالی از لطف نیست

با سلام  من ترم آخر حسابداری پیامنورم . میشه تغییر داد ، ولی به مرکز مراجعه کنید بپرسید خالی ا ...

از طریق سوابق تحصیلی میشه تغییر رشته داد؟من چند جا خوندم که نمیشه

با سلام  من ترم آخر حسابداری پیامنورم . میشه تغییر داد ، ولی به مرکز مراجعه کنید بپرسید خالی ا ...

ببخشید سلام

خاک بر سر بی سوادتون اه که انقد نظر چرت میدین توووو هرچیزی که تووش اطلاع ندارین -استارتر عزیز پیام نور رو با روزانه مقایسه کن فقط و آزاد و علمی کاربردی هییییییییییییییییییچ ارزشی نداره ببین تووی پیام نور منابعی که استادا معرفی میکنن همون منابع کتابهای سراسریه و مثله ازاد نیس که با 4 صفحه جزوه 20 شی و باید کل کتاب رو خط به خط بخونی و واقعا سخته و به خاطر همینه اکثرا تووی ارشد موفق میشن درضمن موقع استخدام پیام نور خخخخخخخخخیلی طرفدارش بیشتره مخصوصا تووی ادارات دولتی و تووی مدرکتون میخوره دانشگاه نیمه دولتی و برای خارج از ایران هم معتبره -من 6 سال پیش مهندسی فناوری اطلاعاتم رو از پیام نور گرفتم و اون موقع راحت ازاد هم قبول میشدم ولی هیچ مشاوری تایید نکرد که ازاد بهتراز پیام نوره!!!!!!  و بعدش فورا استخدام بانک شدم و با دوستام که غیرانتفاعی و ازاد خوندن قابل مقایسه نیستم از نظر علمی -علمی کاربردی که هیچی اصن دانشگاه نیس-لطفا اطلاعات ندارید چرت نگید

خاک بر سر بی سوادتون اه که انقد نظر چرت میدین توووو هرچیزی که تووش اطلاع ندارین -استارتر عزیز پیام ن ...

ممنون از راهنمایبن عزیزم

تو خوب بودنش نسبت ب دانشگاههای دیگع شکی نیس فقط بحثم سر تغییر رشته بود چون اقتصادو دوس نداشت و منم چن جا خوندم که از طریق سوابق تحصیلی نمیشه تغییر رشته داد

دنبال رشته ای برید که بازار کار داشته باشه علاقه کیلوو چنده تووو این مملکت!! نمیدونم پارتی دارین یا نه ولی برای امثال من که بی پارتی ام فقططططططططططططططططط رشته مهم بود اصلا درگیره حاشیه نشید علاقه و نوع دانشگاه فقط همون ماههای اول مهمه بعدا عادی میشه مثل جنسیت بچه

2706