2737
2739
عنوان

قند

88 بازدید | 6 پست

رفتم دکتر گفت قندت چندتا بالاست قرص نداد گفت مراعات غذایی کن حالا چه چیزایی بخورم که خوب باشه چیا قند و بالا میبره نخورم؟ باردار نیستم.یه سوال دیگه قرصای کلسیم و زینک و فولیک اسید خارجی با ایرانی فرق داره تو کارایی اخه خارجیش گرونه

حس اون بچه ای رو دارم که فقط به خاطر اینکه صاحب توپه بازیش میدن...

منم باردار نیستم ولی قندخونم 104 هست دکتر یه برگه داد گفت برم مشاوره تغذیه

عزیزم هر چی میخوریم قند داره سعی کن نان سفید نخوری نان سلوس داربجاش بخور

عسل و خرما و شیرینیجات کمتر مصرف کن 

فشارتم کنترل کن کمتر نمک مصرف کن

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏

در مورد قرص اسید فولیک و کلسیم نه فرقی نداره ایرانی هم باشه مشکلی نیس اما زینک بهت پیشنهاد میکنم زینک پلاس آلمانی تهیه کن

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم باردار نیستم ولی قندخونم 104 هست دکتر یه برگه داد گفت برم مشاوره تغذیه عزیزم هر چی میخوریم قند ...

فشارمو نگرفت دکتر نمیدونم بالاست یا پایین

2728
در مورد قرص اسید فولیک و کلسیم نه فرقی نداره ایرانی هم باشه مشکلی نیس اما زینک بهت پیشنهاد میکنم زین ...

قیمت زینک چنده

قیمت زینک چنده

بنظرم خارجیش در حدود 70،60تومنه

با سلام و احترام

من تیمی را میشناسم که با استفاده رژیم غذایی مکمل کنار داروها بیماری های دیابت و کبد چرب و تیروئید _ فشار خون ـ واریس _ معده _  سرطان _ پارکینسون _ میگرن _ ریزش مو _ آلرژی _ رماتیسم و آرتروز ـ بیماریهای پوستی و خودایمنی نظیر ام اس ، پی سی را درمان می کنند.کسانی که خوب شدند و دکتر داروهایش را قطع کرده بود را دیده ام اگر مایل هستید با شماره 09910025498 تماس بگیرید