2737
2734
عنوان

موسیقی

84 بازدید | 11 پست

سلام کسی رشته هنر موسیقی رفته؟! اطلاعات درباره کنکورش و رتبه قبولیش میخواستم و اینکه بعده کنکورش آزمون عملی داره؟!   

تـو بـرای خــودت کـافی هـسـتـی💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله آزمون عملی داره کنکور هنر باید بدی رتبه زیر ۱۰۰

من تو یه شهرستان کوچیک زندگی میکنم بعد رشته هنر نداره اگه بخوام کنکور هنر بدم اما عملی بلد نباشم قبول میکنن؟؟ 

2731
من تو یه شهرستان کوچیک زندگی میکنم بعد رشته هنر نداره اگه بخوام کنکور هنر بدم اما عملی بلد نباشم قبو ...

عزیزم میتونی هنرستان مثلا نداره  شهرتون نری و بری  مثلا ریاضبکنکور هنر بدی اما حتما باید کتاباشو بخونی.

و اینکه امتحان عملیشو حتما باید بدی، یعنی ولاس موسیقیم نمیخوای بری؟

عزیزم میتونی هنرستان مثلا نداره  شهرتون نری و بری  مثلا ریاضبکنکور هنر بدی اما حتما باید ک ...

متاسفانه کلاس موسیقی هم نیست برای همین دیگ نتونستم هنر برم...اومدم تجربی به پرستاری هم علاقه دارم گفتم حداقل اینطوری وقتی برم دانشگاه میتونم کلاس موسیقی برم 

2738
 من شهرستان پلدخترم از مناطق محروم هس 

عزیز دل درستو بخون دانشگاه شهرای بزرگ قبول شی اونوقت میتونی برس کلاس موسیقی😍 موفق باشی بهت درخواست دوستی میدم قبول کن اگر کمکی خواستی جواب بدم.