2733
2734
عنوان

نرده استیل

| مشاهده متن کامل بحث + 1483 بازدید | 20 پست

شرکت پارس استیل با سابقه ای بالا در صنعت ساخت و نصب نرده استیل همواره از نوآورانه ترین روش ها برای کاربران خود بهره برده است. نرده استیل یکی از محصولات و خدمات پارس استیل برای مشتریانی بوده که خواستار تفاوت گسترده کیفیت برای سازه های خود هستند. نرده استیل پارس استیل:

• ضد خش و زنگ زدگی است.
  • عایق قوی در برابر تابش نور خورشید، گرما، سرما، برف، باران و رطوبت است و به هیچ عنوان تغییر رنگ و شکل نمی دهد.
  • در برابر درجه حرارت بالا مقاوم است.
  • با کیفیتی بالا و گارانتی بلند مدت ظاهری بسیار زیبا به محل مورده استفاده شما می دهد.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سعی کنید از مدل های ساده استفاده کنید تا نظافت راحت تری داشته باشه و مدرن تر هم باشه. اگه رنگ های مات باشه که عالیه چون کثیفی رو کمتر نشون میده. میتونی اگه سوالات دیگه ای داری بری اینجا و مشاوره طراحی داخلی رایگان بگیری.

بهترین نرده های استیل مدلهای تلفیقی اونهاست که با چوب یا آهن تلفیق بشه . ینی این مدل نرده استیل یا استاتیک برای خونه های شخصی توصیه میشه .

اگه مشاوره و تصاویر این مدل نرده هارو نیاز دارین میتونید از مد استیل که توی کار نرده استاتیک و استیله کمک بگیرید .