2733
2734
عنوان

پسرم آرایشگاه نمیاد

238 بازدید | 13 پست

موهاش هم بلند و نامرتب شده فرفری هم هست دیگه بدتر

دو سال و یازده ماهشه

تو حمام هم نمیزاره کلی گریه و جیغ و داد سرش تکون میده می‌ترسیم زخم بشه گوش و سرش

دیشب هم بردیمش براش خوراکی و اسباب بازی هم خریدیم بگیم آقای ارایشگر برات خریده اما باز جواب نداد 

چکار کنیم بنظرتون؟

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁

جووون😘😘😘 خوشگل مو فرفری بزارین همون شکلی فرفری باشه خوشگله 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

خدایاااا ینی سره این مشکل من کل ارایشگاهای شهرو بردم بیچارمون میکرد،گریه بعدشم از شدت گریه میخواست از حال بره اخرش ی ارایشگاه پیدا کردم پره ماشین قایق متحرک اهنگای شاد اجازه میدادن اول ی ساعت بچه حسابی بازی کنه بعد کوتاهی تموم وسایلاش ب روز پیشرفته ازونجا به بعد حالا گریه میکنه منو ببرین ارایشگاه

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جووون😘😘😘 خوشگل مو فرفری بزارین همون شکلی فرفری باشه خوشگله 

داداشم هم همینو میگه ولی بنظرم مرتب باشه هنوزم خوشگله😁

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
2731

پسر منم خيلي اذيت ميكرد تا اينكه يه ارايشگاه كودك پيدا كرديم صندليش عين ماشينه و روبه رو كارتون ميزارن براش خيلي هم ارايشگرش حرفيه اي ميگه مورچه هارو بزنم، مورچه هارو بزنم و قيچي ميكنه و پسرم قشنگ ميشينه تاحالا ٥ بار برديمش

تيكر ارزوهامه و باردار نيستم🌷❤️❤️❤️❤️❤️  به ارزوهايم قول رسيدن دادم 💐
خدایاااا ینی سره این مشکل من کل ارایشگاهای شهرو بردم بیچارمون میکرد،گریه بعدشم از شدت گریه میخواست ا ...

😘😘😁😁عزیزم ببوسش

شاید منم همین کار رو کنم فکر کنم چاره ای نباشه جز این

پسر منم خيلي اذيت ميكرد تا اينكه يه ارايشگاه كودك پيدا كرديم صندليش عين ماشينه و روبه رو كارتون ميزا ...

نزدیکم نیس کودکانه اما احتمالا مجبور به همین کار بشم

2738
كدوم شهري استارتر

شیراز

😘😘😁😁عزیزم ببوسش شاید منم همین کار رو کنم فکر کنم چاره ای نباشه جز این

هر ماه کلی پول یذره موهاشو میدم ولی خلاص شدیم ازونهمه گریه

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
نزدیکم نیس کودکانه اما احتمالا مجبور به همین کار بشم

خسته نباشي بچه رو حتما بايد ببري كودك ، ماهم ازين سره شهر ميريم اون سره شهر

تيكر ارزوهامه و باردار نيستم🌷❤️❤️❤️❤️❤️  به ارزوهايم قول رسيدن دادم 💐
داداشم هم همینو میگه ولی بنظرم مرتب باشه هنوزم خوشگله😁

ولی گوگولی ها بزار باشه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
توي اينترنت سرچ كن پيدا ميكني

الان داشتم دنبالش می‌گشتم🌹😘