2733
2739
عنوان

لطفا یه دقیقه بیاین

122 بازدید | 18 پست

خرید سیسمونی توسط خودمون درسته آیا؟

سلام دوستان

من دارم کم کم یه چیزایی برای سیسمونی میخرم

هنوز باردار نیستم اما قصد اقدام دارم 

خودم شاغلم

و تمام چیزایی که میخرم و میبرم خونه مامانم که اون با سیسمونی بیاره برام

وضع مالی مامانمینا خوبه یعنی اگر الان 40 میلیون هم برام سیسمونی بخره خیلی سختش نمیشه

اما من عذاب وجدان دارم که اونا بخرن 

به نظرتون کارم اشتباهه؟

دوتا از دوستام میگن نکنم این کارو وظیفه پدر مادرمه اما من میبینم خوب بالاخره اونا هم کلی به من کمک کردن سر خرید خونه روم نمیشه حداقل تا جایی که خیلی تو فشار نیوفتم بخرم خودم.

ممنون میشم بگید نظراتتونو و این که کسی بوده این کارو بکنه خودش؟

کار اشتباهه؟! 

این یه فرهنگ غلط ما ایرانیاست

پدر و مادر یه عمر زحمت بکشن بچه بزرگ کنن

200 300 میلیون جهاز هم بدن 

هییچ

بعدش دوباره خرج بچه ی بچه اشون هم بدن؟! 

حتی اگه وضعمالیشون خوب باشه اینبی انصافیه

شخصا نه جهیزیه از خانوادم خواهم گرفت نه سیسمونی

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کار خوبی میکنی

من هم، چون شاغل بودم هم توی جهازم خیلی کمک کردم و هم بیشتر سیسمونیم رو خودم خریدم 

ولی همسرم و بقیه فکر میکنن مادرم خریده، وضع مالی مادرم خوبه ولی نیازی نیست به اونها فشار بیارم وقتی خودم میتونم

پسرم! به خاطر تو هم شده همیشه آبی می مانم، به خاطر تو هم شده تمام روزهای بعد از این مهربانتر خواهم شد، عاشقی میکنم وقتی دستهایم را میگیری، وقتی با زبان کودکانه ات برایم قصه میگویی، عاشق میشوم وقتی بهانه میگیری و من کلافه میشوم و من حرص هایم را سر بیخیالی خالی میکنم
2731
کار خوبی میکنی من هم، چون شاغل بودم هم توی جهازم خیلی کمک کردم و هم بیشتر سیسمونیم رو خودم خریدم&nb ...

منم دقیقا فکرم اینه

اما دوستم میگه این دروغ و خیانته به شوهرت

این حرف باعث شده اعصابم خورد بشه

چون نمیخوام شوهرم بفهمه

من هنوز بچه دارنشدیم ولی صحبتش کردیم که سال آینده آبان ب امیدخدا بچه داربشیم ولی مامانم داره همه چی خرید میکنی همون دخترونه هم پسرونه همه چیز چون اون جوری یهویی بخواد بخر فشار میاد بهشون /از حالا داره همه چی میخره ب یاری خدا /

التماس دعا
2738
من هنوز بچه دارنشدیم ولی صحبتش کردیم که سال آینده آبان ب امیدخدا بچه داربشیم ولی مامانم داره همه چی ...

خدایی تو این گرونی خرید یهویی وسایل فشاره زیادیه

دستشون درد نکنه

منم دقیقا فکرم اینه اما دوستم میگه این دروغ و خیانته به شوهرت این حرف باعث شده اعصابم خورد بشه چو ...

خیانت!!!! دروغ!!!!  

به نظرم هیچ کدوم از اینا نیست!!!

حتی اگر باشه برای من مهم نیست چون خانوادم در اولویت هستند

پسرم! به خاطر تو هم شده همیشه آبی می مانم، به خاطر تو هم شده تمام روزهای بعد از این مهربانتر خواهم شد، عاشقی میکنم وقتی دستهایم را میگیری، وقتی با زبان کودکانه ات برایم قصه میگویی، عاشق میشوم وقتی بهانه میگیری و من کلافه میشوم و من حرص هایم را سر بیخیالی خالی میکنم
خیانت!!!! دروغ!!!!     به نظرم هیچ کدوم از اینا نیست!!! حتی اگر باشه برای من مهم نیست چو ...

من یه داداش مجرد دارم الان حساب میکنم میبینم خوب این همه کمک به من باید به اون هم بشه و پدرو مادرم گناه دارن واقعا

با این که مامانم میگه خودش میخره و به من میگه الان نمیخواد بخری من میخرم به موقعش اما من دارم کم کم یه چیزایی میخرم

من یه داداش مجرد دارم الان حساب میکنم میبینم خوب این همه کمک به من باید به اون هم بشه و پدرو مادرم گ ...

کار خوبی میکنی؛ خدا برکتش رو به زندگیت میده

2706