2733
2734

مادرم از اول از بچگی بین همه ی ما بچه ها فرق گذاشت یه خواهرم همیشه دوست داشت با وجود اینکه موقع دعوا هی بهش فحش میداد فحش های زشت ها ولی هیچی به دل نمیگرفت از اون.

میدونین مادرم به چی افتخار میکنه؟به اینکه شوهرای خواهرام فامیل هستن.

من با شوهرم دوست بودم اینام خیلی مخالفت کردن

عروس آذر ماه ۹۸ هستم 

من به زور راضی شون کردم با گریه قهر جنگ دعوا .. شب یلدای سال ۹۶بالاخره قبول کردن ووعقد کردیم 

بماند که چقدر سخت گیری در دوران عقد کردن هی اذیتم کردن مدام گوشه کنایه که تو اگه آدم بودی با نامحرم دوست نمیشدی

عروس آذر ماه ۹۸ هستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۲۸ شهریور هم خیلی دعوای بدی باهاش کردم الانم هر چی میخوام خودم راضی کنم برم معذرت خواهی نمیتونم. 

حرفهای خیلی بدی بهم زده 

خیابانی.  ج ن د 

با اینکه همه چی پای شوهرم جهاز طلا عروسی همه چی یه قرون هم خرج نکردن ولی حرفهاش هست

به من میگفت بدبخت طلات کمتر از خواهرته

عروس آذر ماه ۹۸ هستم 
2728

شوهرم از یه سالگی بابا نداشته خودش رو پای خودشه

دانشجو. 

هم کار گرده هم درس خونده .زبان انگلیسی درحد عالی بلده 

ولی اون داماد هاش اصلا اینجوری نیستن 

فقط کار کردن سواد هم در حد دیپلم

عروس آذر ماه ۹۸ هستم 

بیخیال اگه شوهرت خوبه بچسب به شوهرت لازمم نیست به خانواده ات ثابت کنی شوهرتو از بفیه بهتره زمان که بگذره خقیقت خودش آشکار میشه

دلم گرفته ای دوست ، هوای گریه بامن ، گر از قفس گریزم ، کجا روم کجا مننننننن😔😔😔
2738

بعضی بزرگترا فقط دلشون میخواد ثابت کنن خودشون فقط میفهمن

اخه این چه طرز حرف زدنه آدم به دخترش اینجوری میگه؟😞😞

غصه نخور عزیزم مهم اینه شوهرت خوبه الهی که تا ابد برات خوب نگهش داره.دوماه دیگه میری از خونشون جای خالیتو میبینن شاید به خودشون بیان

شکر خدا که در پناه حسینم❤ عالم از این خوبتر پناه ندارد❤السلام علیک یا اباعبدالله الحسین...

فقط از من اینو خواهرانه داشته باش رو به کسی نده هر کی حرف زد ۱۰۰ تا بزار روش جواب بده حالا هر کی میخواد باشه بزار ازت بترس حق دخالت نده شوهرتو دودستی بچسب معذرت خواهی هم نکن دسته پیش بگیر مامانت حق نداره به تو حرفه بد بزنه حالا مادرت باشه طلا هر چی داری به کسی ربطی نداره سفت بگیر شل نخوری

نه شُترم نه با شُترا نسبت دارم هر چی میزدم سایت قبول نمیکرد منم زدم تو کاره جک و جونورا  
فقط از من اینو خواهرانه داشته باش رو به کسی نده هر کی حرف زد ۱۰۰ تا بزار روش جواب بده حالا هر کی میخ ...

فضای خونمون اصلا دوست ندارم 

توش دارم خفه میشم

عروس آذر ماه ۹۸ هستم