2752
2734
عنوان

تحربیات iui

239 بازدید | 78 پست
کی iui کرده؟؟بعدش دردی چیزی داشتید؟؟
من در عجب از این دختران!! که از خدای به آن بزرگی و توانمندی تنها یک شوهر میخواهند؛ و از شوهر به آن ناتوانی تمام دنیا را........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه راهنمایی های فراوونی ممنون از همگی
من در عجب از این دختران!! که از خدای به آن بزرگی و توانمندی تنها یک شوهر میخواهند؛ و از شوهر به آن ناتوانی تمام دنیا را........
2731
سلام عزیزم آره یکشنبه رفتم تو چطوری چخبرا
من انجام دادم باردار شدم وسقط شد چون بعد بارداری استراحت نکردم بعد ای یو ای فقط استراحت کن سعی کن دوش اب گرم نگیری نزدیکی هات هم انجام بده غذاهای با طبع سرد بخور تاگیرایی بره بالا
😍
ان شاءالله محدثه جون...از پریا خبر نداری آی یو آی اون مثبت شد یا نه؟؟ تقریبا 600 شد هزینش