2733
2734
عنوان

کسانی که ماستیت داشتند کمک

29901 بازدید | 9 پست
سلام دوستان
من ماستیت پیدا کردم و دکتر برام سفالکسین داده ولی گفته شیرم خشک میشه چیکار کنم؟اخه نمیخوام بچه ام شیرخشکی شه!!

البته الان نه درد میکنه نه قرمز فقط یه توده سفته!!
نترس منم اینجوری شدم تا می تونی برو زیر دوش آب ولرم و تخلیه اش کن تنها چاره اش تخلیه شیر است اگر هم که قرمز نیست و التهاب نداره بده نی نی بخوره ولی اصلا نذار شیر توی سینه بمونه و در ضمن دکترم بهم کلوگزاسیلین داده بود الان هم اگر توی سینه ام توده پیدا شه خودم 1 یا 2 روز می خورم خوب می شه تو هم این کارها را بکن خوب می شی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم منم متاسفانه این مشکل رو پیدا کردم وخیلی هم شدید بود...حتما قرصی که دکتر داده بخور...مرتب بدوش...و بده نی نی مک بزنه...اگه قرصا رو نخوری خدای نکرده ابسه وبعدش عمل جراحی..............

اولش شیرت کم میشه ولی اگه تقویتش کنی میاد..........
2731
عزیزم حتما انتی بیوتیکی رو که دکترت داده بخور.نذار بلایی که سرمن اومد سرت بیاد.من کارم به جراحی کشید چون اوایل که فقط توده بود ودرد نداشت دکترها تشخیص ندادن.تا اینکه هاله قهوه ای سینه ام پر از جوشهای عفونی و سرسفید شد.مدام هم تب ولرز می کردم تا اینکه رفتم کلینیک تخصصی پستان تو خیابون فلسطین اونجا تشخیص دادن ماستیته.بعد از سونو مشخص شد عفونتم اونقدر زیاد بود که به انتی بیوتیک جواب نمی داد.که نهایتا باعث شد جراحی کنم .در ضمن همزمان با مصرف انتی بیوتیک قطره شیر افزا هم حتما حتما استفاده کن مشکلی پیش نمیاد.اینو هم بگم که من درتمام طول بیماری ودرمان به بچم شیر دادم تا شب قبل از عمل که متوجه شدم شیرم قهوه ای شد که دیگه بهش ندادم.
گاه زخمی که به پا داشته ام زیر و بم های زمین را به من آموخته است...
2740

سلام دوستان من یه سایت میشناسم به نام سایت دکتر وهاب آقایی که کلینکشون واقع در خیابان ولیعصر .داخل سایتشون کلی مقاله اعم از بیماری ماستیت، بیماری کاندیدیاز، کمبود ویتامین دی در بارداری و عوارض ان قرار داره که میتونه اطلاعات شما رو بالا ببره در ضمن در داخل کلینیکشون سونوگرافی مامو گرافی و نمونه برداری هم انجام میدن. تفسیر سونوگرافی بیضه و تفسیر سونوگرافی هم به صورت رایگان هستش .بهتون پیشنهاد میکنم به سایتشون سر بزنید