2737
2739
دوتا خواهرام عاشق بچه بودن هزارتا دکتر و دوا درمون آخرشم قیدشو زدن خودبخود حامله شدن خدا نخواد برگی ...

دکتر ؟؟؟هیییی اینقد هزینه اش بالاست ک نگو منم شوهرم راننده اژانسع بنظرتون اصلا میشه رفت دکتر منم نمیرم تا خداخودش بده انشالله

یک صلوات بفرس منم مامان شمممم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر ؟؟؟هیییی اینقد هزینه اش بالاست ک نگو منم شوهرم راننده اژانسع بنظرتون اصلا میشه رفت دکتر منم نمی ...

اره آی یو آی کردن نشد 

تو بدنتو چکاب کن شاید مشکل از شوهرته اسپرمش ضعیفه

2728
دکتر ؟؟؟هیییی اینقد هزینه اش بالاست ک نگو منم شوهرم راننده اژانسع بنظرتون اصلا میشه رفت دکتر منم نمی ...

یه پسر برو دکتر گلم شاید مشکلت خیلی کوچیک باشه وسریع حل شه

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
اره آی یو آی کردن نشد  تو بدنتو چکاب کن شاید مشکل از شوهرته اسپرمش ضعیفه

اره شوهرم ازامایش داد گفت حرکتش ضعیفه دکتر دارو نوشت شد ۶۰۰یا۷۰۰ ک ماهم نخریدیم 😢😢😢

دوتادومادمونم مشکلش همین بود اینارو خوردن یه مدت حل شد

ب شوهرت جوجه طبیعی بده اردک خیییلی موثره هرچی طبیعی و نرشو بخر بخوره

مویز و بادام درختی باعث تقویت اسپرم میشن دکترم یسری دارو داده بخوره خوبه اگه میخوای بچه دارشین باید اسپرمش تقویت بشه غذاهای ویتامینی بخورین سالم خوری کنین

2740
لامصب همه چی گرون شده

همه چی خوب خدایی باید دارو رو حداقل ارزون کنن 

انشالله خدا بخواد میخوایم از این ب بعد پس انداز کنیم تا بتونیم برنامه ی غذایی خوبی داشته باشیم 

شوهرم ۲۷ سال 

والا اینجا روستاس دخترا رو زود شوهر میدن همه تو زندگی همه دخالت میکنن

من ۱۶سالگی ازدواج کردم .همین ک ازدواج کردم تصمیم گرفتم مامان شم اخه منو همسرم خیلی بچه دوست داریم خیلی ولی س سال شد نشد دوسال شد .......وفعلا هنوز منتظریم 

ای جان سنی هم نداری شوهرت چی من ۲۷سالگی بچه دار شدم😋

انشالله خدا نی نی تو برات حفظ کنه عزیزم و روز ب روز بزرگ شدنش و دراینده موفقیتشو ببینی