2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خدایا این تاپیک میای یکی بچه میخواد،اون تاپیک میری یکی دنبال سقطه!!!  😐😐😐😐

قربون خدا برم 

خودش کریمه ولی چرا ب کسایی ک میخوان نمیدی اخه الان من سه ساله منتظرم 

یک صلوات بفرس منم مامان شمممم
2740
 از خدا میخوام یه نینی ناز وخوشگل بهت بده 

انشالله 

زندگی تو روستا سختع هرروز هرکی می بینه چی شد الان مگه ۵ شیش ساله ازدواج نکردی پس بچه نیاوردی 

منم میگم بابا بخدا تازه هنوز چهار سال نشده وفلان 

قربون خدا برم  خودش کریمه ولی چرا ب کسایی ک میخوان نمیدی اخه الان من سه ساله منتظرم

واقعا نمیفهمم حکمت خدا رو... 

ایشالا ک همه کسایی ک چشم انتظار فرزند هستن دامنشون سبز بشه... 

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
انشالله انشالله عزیزم یعنی میشه منم ی روز بیام بگم مامان شدم خیلی دلم میخواد کاش الان بغلم بود شیر م ...

ای جان برات دعا کردم گلم حیفه دختر ب این خوبی بی خوابی نکشه 😉 از سر شب شیرمیدم تاالان خانم سیرنشده منم بخوابم

الان ک نداری از فرصت استفاده کن استراحت کن بعدش ک ان شاءالله اومد باید بیدار بمونی...ب قسمت اعتقاد داشته باش خدا ب وقتش ب همه میده

قربون خدا برم  خودش کریمه ولی چرا ب کسایی ک میخوان نمیدی اخه الان من سه ساله منتظرم

دوتا خواهرام عاشق بچه بودن هزارتا دکتر و دوا درمون آخرشم قیدشو زدن خودبخود حامله شدن خدا نخواد برگی از درخت نمیفته هرچی ب وقتش شیرینه

ای جان برات دعا کردم گلم حیفه دختر ب این خوبی بی خوابی نکشه 😉 از سر شب شیرمیدم تاالان خانم سیرنشده ...

خدا برات نگهش داره عزیزم 

خدا جونم بده بی خوابی هاشو با جون ودل خریدارم