2733
2734

اعصابم انقد خرابه ک بعد دوهفته هنوز اروم‌نشدم ... سر سفره بودیم ابگوشت داشتیم شوهرم پخته بود سیب زمینی هارو شوهرم تمیز سابیده بود انداخته بود تو ابگوشت مادرشوهر بیشور من نگاه کرد گفت وا چرا با پوست انداختی ... شوهرم‌گفت وا مامان چ عیبی داره با اسکاچ سابیدمش تو ترکیه لفمه های سیب زمینیشون با پوسته ... مادرشوهرم ک با من لجه با نیش و غلظت گفت ترکن دیگه 😑😑😑منم دودقیقه کامل تو صورت شوهرم خیره بودم برادرشوهرمم حالت عصبی منو دید ... شوهرمم جواب مامانشو داد گفت ترکا خیلی خوبن ک منم از لجم غذارو ک خوردم پاشدم فقط نشستم کار کردنشو نگاه کردم...لطفا یک جواب بدید دهن این بسته شه البته اگه بشه😷😷😤

....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودمم ترکم ولی خودت ک اونجا حضور داشتی چیزی نگفتی حالا اومدی تو سایت از ترکا میخوای ک از خودشون دفاع کنن واقعا متوجه نمیشم دلیل این کارتو😐

یارو میخواست اسبشو حرص بده سوار خر میشد🤨حکایت خیلیاس😏
2731

میگفنی زنیکه نصف مملکت ترکن تو شعور داشتی به اینهمه ادم توهین نمیکردی.

ولی منم نعجب کردم با پوست چرا انداختی

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
2738

کی گفته فقط ترکا این مدلن...من خوزستانم و اینجا هم دیدم سیب زمینیای کوچیک و پوست نازکو میشورن و با پوست میندازن

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562
منم با پوست میزارم . ترک خراسانم😆

وقتی پخت جدا میکنید پوستشو؟

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
2706