2733
2739
به نظرتون دارویی هست که خوابش خوب بشه؟ا

دارو نمیشه سر خود داد وقتی نمیدونی چرا نمیخوابه

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

يه درصدي از بچه ها تو اين سن از شير خوردن امتناع ميكنن براي يه مدت دو هفته تا نهايتا يك ماه 

كه بايد صبور باشي و شير بدوشيد با هر وسيله اي غير شيشه بهش بديد كه من متاسفانه طاقت نياوردم و بهش شيشه دادم كه گشنه نمونه و ديگه هرگز سينم رو نگرفت هزار تا دكتر هم بردمش 

بچه ها تو اين سن هواسشون در حال تكامل هست نسبت به حس هاي مادر خيلي هوشيار هستن 

با استرس ناراحتي و در حالت عصبي بهش شير نديد چون تو اين سن سينه رو ول ميكنه و به بشدت حساس هست 

دكترها بهش ميگن نوزاد از مرحله خوابيده داره به مرحله نشسن و ايستادن و دنياي جديد وارد ميشه و هوشيار ميشه تو اين سن 

و به غير از اين سريع ببرش دكتر علائم رفلاكس مشخص هست 

از موضوع شير نخوردن رواني نباشه دليلش رفلاكس شير خوار هست كه بايد دارو بگيره تا علائم خفيف بشه و بتونه شير بخوره 

رفلاکس باعث میشه بچه همش شیر بخواد نه اینکه نخوره، پسر من رفلاکس داشت دائما دوس داشت شیر بخوره 

نه عزیرم همیشه اینجوری نیست اکثر موارد اشتها کم میشه تو معدود موارد بیشتر میخورن

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  
2728
والا مامانم میگن به خاطر دندونه چون دست به لثه هاش میزنم آروم میشه

اگه اینجوریه چند قطره استامینوفن بکش به لثه هاش ببین چ فرقی میکنه

دقیقأ اولا همش شیر میخورد ولی الان باید به زور بهش شیر بدم نمیخوره

علایم رفلاکس پنهان رو میدونی؟

توجه به پیامام کردی اصلا؟

2740
بله متخصص بردم،گریه زیاد نمیکنه ولی وقتی به گریه میفته دیگه آروم نمیشه شما چیکار کردید که خوب شد؟؟

اول اینکه بغلش کن راه برو همینجوری تو بغلت بهش شیر بده یعنی درحین راه رفتن، اگه از گوشش باشه اینجوری شیر میخوره، من بردم دکتر اول خشک کن نوشت خورد اما خوب نشد بدتر شد بعدش دوباره بردم آمپول نوشت آمپولو که زد دوازده ساعت بعدش کاملا آروم شد شیرم خورد

یه دونه پسر دارم من قند و عسل دارم من شاخه نبات و نقل تر بغل بغل دارم من   پسر دارا خوشبخت ترین آدمای روی زمینن    عاشقتم پسر یکی یه دونه م  
الان دیگه خوابید بیدار شد امتحان میکنم مرسی از لطفت

بیدار شد اینو امتحان کن

مراقب غذا خوردن خودت هم باش

علایم رفلاکس هم چک کن خدای نکرده مشکلش رفلاکس نباشه اگه رفلاکس باشه و کنترلش نکنی خیلی مشکلات بدتری برات بوجود میاد و بچه عذاب میکشه عزیزم

بله عزیزم،دکتر خودش عالیه ایندفعه که رفتم گفت خوب شده داروهاشو قطع کرد حالا فردا دوباره میبرمش دکتر ...

عزیزم دلخور نشی ولی بعضی دکترا اصلا علایم رو نمیدونن فقط به بالا نیاوردن و اینا بسنده میکنن و تمام میگن خوب شده

من ده تا دکتر بردم بچمو تا بلاخره ی نفر درست دارو داد