2737
2734

سکسکه طولانی

عرق کردن زیاد

یخ کردن یهویی دست و پا

گرفتگی بینی

خس خس سینه و خلط

کندن موها

مکیدن پشت دست

حالت جویدن و بلعیدن غذا یا ادامس

امتناع از شیر خوردن

کوبیدن سر به شانه مادر

خشکی و جوش صورت

ببین پسر من همه اینارو داشت یعنی بیچاره بودم هیچی نمیخوردم

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آره میدونم حالا فردا یه دکتر دیگه میخوام ببرمش

برات علایمی ک پسر خودم داشت نوشتم ببین بچت کدومارو داره

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  
تو راه رفتن اصلأ نمیخوره باید حتمأ بشینم حتی خوابیده هم شیر نمیخوره

خب خداروشکر از گوشش نیست شاید به قول اون دوستمون یه دوره ای امتناع میکنن از شیر خوردن منم اللان یکم فکر کردم یادم اومد پسر منم یه دوره اینجوری شد دکترم بردم گفت اشکال نداره واسه اینه داره هوشیار میشه بعد یه مدت خودش خوب شد 

یه دونه پسر دارم من قند و عسل دارم من شاخه نبات و نقل تر بغل بغل دارم من   پسر دارا خوشبخت ترین آدمای روی زمینن    عاشقتم پسر یکی یه دونه م  
سکسکه طولانی عرق کردن زیاد یخ کردن یهویی دست و پا گرفتگی بینی خس خس سینه و خلط کندن موها مکیدن ...

وای خیلی بده که نمیفهمم چشه چند تا از این مورد رو داره سرشم زیاد میخارونه دستشم میخوره

خب خداروشکر از گوشش نیست شاید به قول اون دوستمون یه دوره ای امتناع میکنن از شیر خوردن منم اللان یکم ...

خودم فکر میکنم به خاطر دندوناشه و اینکه واقعأ به من وابسته اس اصلأ خونه کسی باشیم نمیخوابه همش چسبیده تو بغلم انگار میترسه

2740
وای خیلی بده که نمیفهمم چشه چند تا از این مورد رو داره سرشم زیاد میخارونه دستشم میخوره

اگه اینارو داره و سر و صورتش رو میخارونه احتمالا رفلاکس هست و یوقتایی هم اذیته بخاطر تغذیه شماست م از شیرتون میخوره حتما ببرش دکتر

خوب میشه گلم نگران نباش من بیچاره پسرم همه اینارو داشت ولی هرجا میبردم ی داروی الکی میداد میگفت خودش خوب میشه بچم هر روز گریه و ناراحتی وزنم ک اصلا نمیگرفت ببین چی کشیدم پس

قبلأ کولیک داشت شیرم بالا میاورد ولی چند وقته خوب شده

عزیزم پسر من 4 ماهه که شد اصلا شیر نمیخورد هروقت بغلش میکردم سرش و میبرد عقب خیلی اذیت میکرد بلند میشدم راه میرفتم تا به زور شیر بخوره در صورتی که قبلش خیلی راحت سینه ام و میگرفت شیرم زیاد میخورد.. یه شب خیلی اذیتم کرد اصلا سینه ام و نمیگرفت همینطوری که تو بغلم بود ملافه اش و انداختم روش یهو سینه ام و گرفت از اون موقع تا ملافه چیزی روش نباشه سینه ام و نمیگیره هر بچه ای یه قلقی داره همیشه از رفلاکس نیست