2733
2734
عنوان

خواهش میکنم اگه اطلاعاتی دارید کمکم کنید یه قرص لاغری عاااااالی میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 228405 بازدید | 200 پست
عزیزم یک سرچ کن توگوگل بزن قرص سوپر اسلیم کلی ریخته ..اما رنج قیمتش حدود 45 تا 50 ...بعضی از عطاری ه ...

سوها جون میشه بخری برا منم ؟ مبلغ و کارت به کارت میکنم خیلی دنبالش گشتم پیدا نکردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عسل بانو پیاده روی با بچه کوچیک که محاله در مورد هله هوله هم تصمیم جدی گرفتم اما باید یه طور ...

عزيزم پيشنهادم قرص اديوسه

چون منم نميتونستم ورزش كنم ولي بدون ورزش باهاش توي دوماه و نيم ٣٠كيلو وزن كم كردم

اصلشو از پيج اينستاگرام ladyship_pinkميتوني تهيه كني قيمتاشم ازهمه جا بهتره مشاورشم خدايي كلي كمكم كرد

2728
سوها جون میشه بخری برا منم ؟ مبلغ و کارت به کارت میکنم خیلی دنبالش گشتم پیدا نکردم

عزيزم هيچ قرصي به خوبيه اديوس نيس

اصلشو ميتوني از پيج اينستاگرام ladyship_pinkتهيه كني 

من باهاش ٣٠كيلوكم كردم

2740

سلام منم با قرص ادیوس اصلی ۱۲کیلو کم کردم البته فقط به شرطیکه اصلیشو بخری من از نمایندگیش گرفتم واقعا عالی بود ویه دوره مصرف کردم شمارشو میزارم اسمشو یادم نیست ۰۹۳۷۸۳۱۰۹۱۹

سلام منم با قرص ادیوس اصلی ۱۲کیلو کم کردم البته فقط به شرطیکه اصلیشو بخری من از نمایندگیش گرفتم واقع ...

خواهش میکنم عزیزم خودم با ادیوسه ۱۲کیلو کم کردم ولی خواهرم یه قرص جدید از اونجا گرفت که دوبسته بود یکی رو روز مصرف میکردو یکی رو شب نصفش رو مصرف کرد ۱۰کیلو وزن کم کرداسمشو نمیدونم چی بود اگه کسی قرص خوب میخواد از اون بگیره اسم قرصو نمیدونم عکسشو میزارم اینم شماره نمایندگیش ۰۹۳۷۸۳۱۰۹۱۹

سحرجان عوارضی نداشت برات؟من پسرم شش ماهش شیر دهی دارم برای اون ضرری نداره؟

منگه مصرف کردم هیچگونه عوارضی نداشت ۹ونیم کیلو هم کم کردم میخوام دوره بعدازهمین استفاده کنم واقعا ارزششو داشت هرکی خواست فقط از اونجا بخره ۰۹۳۷۸۳۱۰۹۱۹

سیبوترامین یا مرید اکتیل ایرانی و یا ریداکتیل آمریکایی بنظر یکی از بهترین قرصهای لاغری هست که الان ا ...

سلام عزیز ببخشید دقیقا  اسم قرصی که استفاده کردین چیه واز کجا گرفتید چه قیمت ممنون میشم

خانما سلام ، خواهش میکنم قرص لاغری نخرید اینایی که میگن من ۳۰ کیلو کم کردم برای تبلیغات هست دیدین آخرش شماره میزارن بخدا ادیوس سیبوترامین داره ایزی اسلیم شیشه ، خودتون را نکشین من فروشندش هستم و واقعا ازتون میخوام نخریم و خودم مجبورم بفروشم برای درامدش، اسلیمینگ قرمز اصلا لاغر نمیکنه برین دکتر ، واقعا این درسته، واقعا مگه میشه یک نفر در یکماه ۳۰ کیلو کم کنه و زنده بمونه ، من ثبت نام کردم در این سایت تا شاید یک نفر به حرف من گوش کنه ممنون

2706