2733
2734

ما چیزی ندادیم همسرم میوه و شیرینی و هندونه اورد بعد چون دستش تنگ بود خودم از سکه های عقدمون بهش دادم گذاشت تو دسته گل اورد که جلوی بابام اینا زن داداشم اینا شوهرم خجالت نکشه

خون می چکد از دیده درین کنج صبوری                                               این صبر که من می کنم افشردن جان است

کاپشن پوتین النگو شال و میوه و غذا و شکلات و ..  ماهم براشون شکلات و ... برا شوهرم بلوز بافت و لباس تو خونه ست برا پدر شوهرم پارچه برا مادر شوهرم روسری 

تو نوبرانه ی یک عمر انتظار منی ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ما چیزی ندادیم همسرم میوه و شیرینی و هندونه اورد بعد چون دستش تنگ بود خودم از سکه های عقدمون بهش داد ...

عزیزم انشالله که همیشه درکنار هم شاد و خوشبخت باشین.چه خوب که ابرو همسرتون حفظ کردین

کاپشن پوتین النگو شال و میوه و غذا و شکلات و ..  ماهم براشون شکلات و ... برا شوهرم بلوز بافت و ...

برا خانواده شوهرم مگه چیزی میذارن؟!یا شما خودتون دوست داشتین گذاشتین

عزیزم انشالله که همیشه درکنار هم شاد و خوشبخت باشین.چه خوب که ابرو همسرتون حفظ کردین

ممنونم عزیزم ایشاالله همه زن و شوهرها خوشبخت بشن 😍😍😍

خون می چکد از دیده درین کنج صبوری                                               این صبر که من می کنم افشردن جان است
2738
برا خانواده شوهرم مگه چیزی میذارن؟!یا شما خودتون دوست داشتین گذاشتین

ن ما رسممون اینکه مثلا تو ی ظرفی برامون میوه و غذا اوردن بجاش براشون وسیله بزاریم 

تو نوبرانه ی یک عمر انتظار منی ❤

همسرم ي گردنبند و زنجير طلا..ي كيف و بوت و پالتو و كلاه شالگردنو ي بافت بلند ماهم ي كاپشن و سويشرت از اينا ك جلوش بستس با كلاه شالگردنو دستكش و دو جفت جورابو و ي عطر و ي نيم بوت براش خريديم 

میشه برا سلامتی تو دلیم صلوات بفرستین💖🙏🏻
2706